Skocz do zawartości
Forum

Mdłości po posiłku, ból brzucha, zaparcia i senność


Gość qnczyna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w styczniu zaczęły sie moje problemy ze zdrowiem, chociaż nie wiem czy to nie wina pogody, ale wolę zapytać... kilka lat temu miałam problemy z układem pokarmowym ale zostały wyłączone. Od stycznia mam częste bóle brzucha, zaparcia i biegunki na zmianę. dodatkowo ciągle jest mi nie dobrze jak jestem głodna ale jak zjem to mnie mdli i jak nigdy nie paliłam tak teraz jeśli nie zapalie po posiłku to wymiotuje. dodatkowo mam częste bóle głowy, zawroty głowy, poczucie dezorientacji, apatie, częste zmiany nastroju i śpię po 15 godzin dziennie. Jeśli ktoś miał takie objawy albo wie co może mi byc to czy mógłby napisać? bo mam iść do gastrologa ale mam wizytę dopiero za 2 miesiące... pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisane przez Panią objawy mogą być związane z nieprawidłowościami w obrębie układu pokarmowego. Przyczyną dolegliwości mogą być błędy dietetyczne. Bez wykonania dodatkowych badań trudno jest określić podłoże dolegliwości. Jeśli chodzi o senność i wahania nastroju to objawy te mogą mieć podłoże psychogenne. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu podstawowych badań wystawi skierowanie do odpowiedniego specjalisty.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...