Skocz do zawartości
Forum

Ból w klatce piersiowej i niski puls przy refluksie


Gość pawelsa91

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pawelsa91

Witam mam 22 lata. od jakiegos czasu odczuwam bol na wysokosci zebra th6 w strone od mostka do kregoslupa. czesto tez odczuwam bol w lewej stronie na dole zeber. Miałem robionych wiele badan holter ( wyszło mi tylko kilkanascie dodatkowych skurczy ) gastroskopia (gdzie wyszedl refluks ). wiec chciałbym zapytac czy te bóle moga byc zwiazane z kregosłupem lub układem oddechowym? Dodam iz trenuje koszykowke 5 razy w tygodniu i mam dosc niski puls dochodzacy nawet do 48 uderzen na minute.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisany przez Pana ból może mieć wiele przyczyn. Może być to wynik patologii
- układu krążenia - ze względu na prawidłowe wyniki wykonanych badań dodatkowych jest to mało prawdopodobne,
- układu oddechowego - dość mało prawdopodobne,
- układu kostno-mięśniowo-stawowego - najbardziej prawdopodobne,
- układu pokarmowego - mało prawdopodobne ze względu na skuteczne leczenie choroby refluksowej.
Proszę zatem skonsultować się ze specjalistą ortopedą.

Odnośnik do komentarza
Gość Karrrinavwb

Witam jestem z reguly nerwowa osoba czesto robie badania wczoraj robilam morfologie, crp, ekg, mocz ,tsh i wyniki sa w pozadku. Choruje na refluks i dzisiaj zaczelo mnie bardzo bolec za mostkiem jak nigdy do tego czuje jakby powietrze nie dochodzilo do konca jakby kamien miala na sercu jeszcze nigdy tak nie mialam czy to moze byc zawal a moze jednak refluks ?? Mam to juz od 3 godzin w takim samym narazie nasileniu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...