Skocz do zawartości
Forum

Wędrujący ból brzucha przy przewlekłym nieżycie żołądka


Gość mi...00

Rekomendowane odpowiedzi

mam 43l jestem mężczyzna od roku boli mnie brzuch tzn w różnych miejscach raz ok trzustki watroby żołądka plecy po prostu ten ból wedruje z miejsca na miejsce i tak w wkółko brak mi sily by zyc mialem kt gdzie nic nie wyszlo z 5 razy usg tez nic krew w normach jak i tez proby watrobowe diastaza ok fostofaza tez w 5 lutego mialem robiony rezonans podejrzenie guza trzustki wynik tez nic wszyskie narzady jamy brzusznej bez zmian nawet z płyta cd bylem u innego radiologa by sie upewnic ze nie ma pomylki tez wykluczyl zmiany w jamie brzusznej nie widzac opisu tamtego lekarza lekarze a bylem u moze 9 rozkladaja rece nie dzialaja na mnie zadne srodki p bólowe peralgina ketonal moze troche reaguje na krople poltram jestem zalamany tym stałym bólem lekarze biora mnie juz za hipochondryka żałosne ale tak postepują nie mam zapisanych zadnych lekow dodam ze gastroskopia wykazala przewlekly niezyt zoładka i przepuchline rozworu przełykowego mialem helikobakter przeleczony lekami i na tym koniec mialem tez badanie kalu na krew utajona wynik ujemny chirurg lek nauk medycznych kazal pokazac sie za miesiac nie zapisujac zadnych lekow na pytanie co mi jest nie odpowiedzial nic. Gdzie szukac pomocy?

Odnośnik do komentarza

Witam.Mam podobny problem.Odstawiam totalnie alkohol i po miesiącu zaczyna się.Wzdęty brzuch,bóle w okolicach trzustki przechodzą na prawą stronę jakby pod żebra a potem plecy.Muszę się opić i po dwóch,trzech dniach pobulgota wzdęcia ustępują i jest spokój do następnego razu.Może to nerwica jakaś?Badania nienajgorsze.Mam 39 lat i w młodości sporo piłem.Teraz z wiekiem chciałbym odstawić alkohol,chodzę3 razy w tygodniu na basen a tu takie jaja.Mam pracę za granicą i boje się jechać.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...