Skocz do zawartości
Forum

Ciało obce pod błonką w wewnętrznym kąciku oka


Gość Magyda

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj w sklepie wpadlo mi cos do oka, w ciagu 15 minut wrocilam do domu, jak sie okazalo - byla to rzesa, ktora usadowila sie tuz przy wewnetrznym kaciku oka, zaraz przy tej blonce, czy co to jest. Jednak zanim zdarzylam ja wyciagnac wplynela pod ta blonke! nigdy cos takiego mi sie nie zdarzylo;/ nieraz wplywaly mi rzesy pod powieke i znikaly nawet na kilka dni bez nieprzyjemnych dolegliwosci, pozniej spokojnie wyplywaly i moglam je wyjac, jednak tym razem oko mnie szczypie i piecze Zakraplalam juz z 1000 razy i cala noc spalam na lewym boku, zeby rzesa wyplynela z tego MIEJSCA, jednak to nic nie dalo Nie chce isc do okulisty bo nienawidze do niego chodzic, a zrszta jak mialby mi wygrzeba ta rzese skoro jej nie widac? Mial ktos moze tak? i co w tej sytuacji zrobil? PRosze o pomoc!

Odnośnik do komentarza

Ja mam tak częstoże wlatuje mi coś pod powiekę i nie chce wypłynąć. I zazwyczaj to jest sierść od psa, która na oku jest niemalże przezroczysta i nie widać jej :P więc ja podnoszę powiekę i ruszam okiem lekko w dół, wtedy zazwyczaj wypływa i ja widać, pomagam sobie lekko opuszkiem palca ( chociaż wiem, że powinno się chusteczką, ale wteyd mnie nie boli i nie chce mi się mrugac tak bardzo).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...