Skocz do zawartości
Forum

Śluz i krew w kale oraz ból podbrzusza


Gość ...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Od 2 miesiecy mam bole lewej strony podbrzusza. Do tego doszedl luzny stolec. Zrobilam badanie ogolne kalu, wszystko ok, oprocz nie strawionej skrobii, odczyn: kwasny.
W miedzyczasie nabawilam sie infekcji drog moczowych, zaczelam zazywac antyniotyk.

Bol podbrzusza caly czas istnial. Czasami pojawial sie sluz w kale. Jakis czas temu zauwazylam krew, tzn tak myslalam. Wygladala jak skorka od pomidora, ale po rozstarciu calkowicie sie tak jakby rozchodzila. Zrobilam 2 testy na krew utajona, kupione w aptece. Testy zrobilam w ciagu kilku dni. Wyszedl negatywny, zdziwilam sie. Czasami dochodzily nudnosci, obecnie to ustalo.

Poszlam do lekarza, ktory nie chcial mi dac skierowanie na badanie laboratoryjne kalu, stwierdzil, ze nie ma po co. Zdziwilam sie, gdyz uwazam, ze jezeli mam bole i wydaje mi sie, ze krew to tym bardziej powinien dac.
Jedynie co zrobil to osluchal mi jelita i stwierdzil, ze zle pracuja i dal mi probiotyk.
Wczesniej z bolami podbrzusza bolala mnie miednica i pachwiny.
USG jamy brzusznej, ginekologiczne wyszly dobrze. Na TK jamy brzusznej i miednicy wszystko ok, oprocz tego, ze pokazal sie slad plynu doulasa. TK byla robiona w trakcie okresu.

Od 4 dni zazywam probiotyk. Bole sie zmniejszyly, ale dzisiaj pokazal sie bardziej luzny stolec i tez wydawalo mi sie, ze widze ta czerwona krew ( tak jakby skorka od pomidora/jablka).

Morofologia, ALT,AST robione bylo okolo 1,5 miesiaca temu- wyszlo ok.
Jedynie z czym mam problemy, to z chora nerka, ktora obecnie diagnozuje.

Skad problemy jelitowe? Czy to moze byc zapalenie? Sluz mialam taki galaretkowaty, ale malo go bylo. Mam 31 lat, w rodzinie nikt nie chorowal na jelita.

Odnośnik do komentarza

Czy zaczekac az skoncze calkiem tabletki i wtedy isc do lekarza, czy jednak wczesniej sie udac?

Co oznacza sladowy plyn douglasa? Czy to moze oznaczac np stan zapalny jelit? I czy tutal probiotyki pomoga?

Bol podbrzusza w skali 1-5 to tak na 1, gora 2. Ale mimo to czulam dyskomfort.Najgorzej jest ze stolcami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...