Skocz do zawartości
Forum

Nadmierne pragnienie, częstomocz i zmęczenie a cukrzyca


Gość Sylvia lat 17

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mo...ts

Hallo Naimie mam monika obecnie mieszkam Belgi od 10 lat to tagze praktycznie okres wkturym niemial wiekszych problemow zdrowotnych , przed wyjazdem do belgi zaczela w wieku 21 lat miec bardzo powazne problemy z jelitami ale nikt niepotrafil postawic wlasciwej diagnozy , jedno co stwierdzono na 100% to zabuzenia wchlaniania i collis spastitis temu towazyszyla astma ktura dostalam jak 3 letnie dzecko a wieku 7 lat sie uciszyla dotego stopnia ze do 21 niebralam zadnych lekow anie zupelnie zapomnial ze kiedykolwiek nania chorowala . ale gluwnym probleme ktury sie wtym okresie pojawil to cukier rono wmiare normalny a le wciagu dnia bardzo skaczacy pomiedz 50 a 360 problemem byly czesto niskie cukry , nawet przez pewnien czas bralm lekarstwa i muj lekasz prowadzacy chcial mnie polozyc w szpitalu na kilka tygodni i sprubowac wprowadzic insuline podkontrola niedoszlo do tego z powodu mojego wyjazdu do belgi i stopniowo zaczely sie tu wszystkie problemy uspokajac dotego stopnia ze w wieku 30 lat urodzilam cureczke wprawdze z bardzo niska wago zewzglendu na zle wchlanian ale zdrowa , tera ma 33 i do jakiegos czasu zaczely problemy powracac wzeszlym roku pod wplywem nadmiernego stresy cukier zaczol skakc zaczela bardzo wage traci i bul w podbzuszy zrobil sie bardzo uciazliwy muj doktor domowy zalecil mi terapie antydepresyjna Ciplaroplam i na pewne symptomy zaczol pomagac nawet w pierwszy raz przybralm na wadze 6 kg ale od kilku tygodi zaczelam miec bardzo silne obiawy cukrzycy ciongle pragnien nadmierne odawanie moczu i cukier 180 i wyzej moje pytanie jest czy to jest rodzaj cukzycy co mozna ztym zrobic

i jakie skutki na moje zdrowie maj takie skoski cukru ??

pozdrawiam monika

Odnośnik do komentarza
Gość Sylvia lat 17

Zastanawiam się czy mogę mieć cukrzyce czy niepotrzebnie sie martwie ? Ciągle chce mi się pić, nie pamiętam jak często korzystam z ubikacji, ale wydaje mi się, że trochę za często. Miałam badany cukier 2 razy z ciągu tygodnia (glukometrem) i wyszedł w normie, raz na czczo, a później po śniadaniu. Jeżeli chodzi o inne dolegliwośći to jestem często zmęczona, mimo, że nie mam ochoty iść spać, boli mnie często głowa, ogólnie to ciągle mi się wydaje, że bierze mnie przeziębienie. Miałam kilka razy tak, że niby zasypiałąm, a nagle zaczełam mieć strasznie szybki i mocny puls i musiłam głęboko oddychać, żeby nie zasłabnąć. Proszę o odpowiedź, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam!
Wiążącym badaniem przy diagnostyce cukrzycy jest laboratoryjne badanie poziomu glikemii. Opisane przez Panią objawy są niespecyficzne i mogą mieć wiele przyczyn. Należy udać się do lekarza rodzinnego, który po zbadaniu oraz zleceniu podstawowych badań będzie mógł wdrożyć leczenie lub wystawi skierowanie do odpowiedniego specjalisty.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...