Skocz do zawartości
Forum

Drętwienie kończyn, biegunki i otępienie


Gość kluseczka00

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kluseczka00

Witam, ostatnio zle sie czuje. Dretwieja mi konczyny, dlonie robia sie zimne. Miewam czeste biegunki i czuje sie otepiona. Ostatnio takze mam problemy w nauce. Morfologie mam w normie, nie mam niedowagi. Bardzo czesto miewam silne bole glowy, promieniujace od czubka. Tomografia rowniez nie wykazala nic niepokojacego, a mimo to moje samopoczucie jest beznadziejne. Co mi moze dolegac? Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Gość Martita89

przyczyny nerwicy to najczęściej jakaś kombinacja wymagań społecznych (praca, związki), traumatycznych przeżyć (np. chroniczny stres, wydarzenia) oraz czynników biologicznych (np. nasz zły stan zdrowia). Mimo że zaburzenia nerwicowe to stan psychiczny, nie pozostaje on bez wpływu na samopoczucie oraz funkcjonowanie naszego ciała

* nerwicy towarzyszy przeważnie szereg objawów (wymienie tylko kilka z nich ) -silne zmiany samopoczucia, zmienność emocjonalna, trudności z odczuwaniem przyjemności, problemy z pamięcią, drżenia mięśni , uczycie zimna bądz gorąca , zawroty głowy ..

** Nie wykluczam ,że możesz cierpieć na jakieś zaburzenie somatyczne .

JEŚLI TEN STAN JEST UCIĄŻLIWY I UTRUDNIA CI NORMALNE , CODZIENNE FUNKCJONOWANIE - WARTO ZACZERPNĄĆ OPINI SPECJALISTY .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...