Skocz do zawartości
Forum

Słabość, otępienie, zapalenie spojówek i biały nalot na języku


Gość Pawel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Mam 21 lat od 2 lat borykam się z jakąś chorobą i nikt nie jest w stanie mnie wyleczyć...
Moje objawy to: słabość, senność za dnia, bezsenność w nocy, nieraz z okropnymi potami, niestamowite otępienie, zapalenie spojówek, przerośniete migdały wraz z dziurkami, biały nalot na języku, okropne uczucie zmęczenia, zawroty głowy. dziwne odruchy nóg, rąk, całego ciała, czasami krwiste stolce lub czerwona krew z odbytu, zylaki powrózka nasiennego.
Przyjmowałem bardzo duzo leków antybiotyków, nasennych, a nawet antydepresantów i niestety nic to nie pomogło.
Przez kilka razy azytromycyna pomagała lecz na krótko do tygodnia i znów wszystkie objawy powracały, ostatnio brałem duomox nie mogłem po nim wstać łózka, nawet nie paliłem papierosów przez okreś brania. Czułem dziwne kłucie w pęchęrzu moczowym, jelicie grubym, w czubku głowy
Po około 5 dniach poczułem się na nowo narodzony, całkiem inaczej mi się oddychało( w koncu mogłem odetchnąć "pełną piersią"), funkcjonowałem jak normalny człowiek... Lecz co dobre to się szybko kończy po tygodniu objawy wróciły.

Byłem dzisiaj na gastroskopii-lekarz stwierdził ze coś z wchłanianiem.
Wynki:
Przełyk z widocznym wpuklaniem się śluzówki okol podwpustowej zołądka. linia Z prawidłow. Wpust w inwersji niewydolny. Jeziorko sluzówe. Żołądek podatny na rozdymanie, prafidłowo pofałdowany o niezmienionej śluzówce. Odźwiernik i XII-nica bz.

Badzo dziękuje za poswięcony czas na przeczytanie. I bardzo prosze o jakieś sugestnie.
Pozdrawiam Paweł

Odnośnik do komentarza

Na obecność grzyba nie miałem, ale chętnie Zrobię tylko nie wiem jakie. Wymaz miałem robiony kilka razy nic nie wyszło. Wszystkie badania typu morfologia rozmaz krwi próby wątrobowe mocz kal na pasożyty hiv wzw tsh crp-minimalnie podwyższone reszta ok. Jedyne co wyszło to chlamydia pneumoniae igg 76 lecz lekarz powiedział ze to przebyte zakażenie i nie będzie tego leczył! cholesterol 0.2 duzzzo poniżej normy. Miałem jeszcze robiony wymaz z oka i tam wyszedł candida i staphyloccocus aureus dostałem leki nic nie pomogło. W posiewie nasienia wyszły jakieś bakterie kalowe również dostałem antybiotyki i nic... Macie jakieś pomysły jeszcze ? Dzięki za zainteresowanie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość MaciejKurowski

Człowieku, jesteś wyjałowiony z bakterii flory jelitowej - miałem identycznie (przebyłem chlamydię pneumoniae - brałem mnóstwo antybiotyków). Długo mi nic nie pomagało, dopóki nie zacząłem brać probiotyków. Po trzech miesiącach wszystko wróciło do normy. Polecam Epic Pro (po śniadaniu) i Dicoflor (lub Floractin) 2 tabl. na noc. Kuracja min. 3 miesiąca. Dość droga, ale popłaca

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...