Skocz do zawartości
Forum

Biegunki, mdłości i bóle podbrzusza


Gość Goscinnie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Goscinnie

Witam :)

Mam problem, ktory ciezko mi opisac jednym slowem, mianowicie; od jakiegos dluzszego czasu wrecz pol roku jak nie wiecej mam problemy przypuszczam zóladkowe. Mniej wiecej 3-4 razy w tygodniu mam meczace biegunki, ktore trwaja okolo 3 godz. bez konkretnego powodu, czasem na nastepny dzien po alkoholu, czasem po kawie, po zwyklym zdrowym obiedze a czasem po prostu z samego rana na czczo. Dodatkowo codziennie doskwieraja mi bole podbrzusza i mdłosci. Nie wymiotuje jednak codziennie mnie mdli i to o roznych porach, rowniez nie ma reguly. Czasem rowniez wystepuja skoki cisnienia, raz mi goraco za jakis czas zimno i dodatkowo czasami robi mi sie slabo. Przy tym ciagle tyje, duzo sie ruszam, jem w miare zdrowo, ostatni posilek o 19 a z tygodnia na tydzien przybywa mi kilogramow, co jest dziwne, bo zawsze mialam dobra przemiane materii. Bylam z tym u lekarza, kazał mi zmienic diete i owszem zmienilam jednak nic to nie pomoglo, obawiam sie ze to powazniejszy problem.

Odnośnik do komentarza

a mnie to wygląda na zespół jelita nadwrażliwego. Przy tym zespole jesli jego objawem są biegunki nie można jeść produktów zawierających błonnik nierozpuszczalny czyli odpadają otręby, pieczywo razowe itp. dodatkowo odpada mocna kawa i herbata a także alko

Żyj tak, żeby twoim przyjacielom zrobiło się smutno gdy umrzesz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...