Skocz do zawartości
Forum

Swędzące krostki po kąpieli


Gość majkelajna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość majkelajna

witam serdecznie!
już blisko 3 lata mam problem - po kąpieli (zarówno na basenach jak i w wannie) wychodzą mi na plecach oraz brzuchu krostki, które okropnie swędzą. co prawda znikają po ok 30 minutach od zakończenia kąpieli, ale nie mogę przez to chodzić na basen....
niedawno zauważyłam, że krostki zaczynają pojawiać się też na ramionach.

czy ktoś mógłby mi pomóc w zdefiniowaniu tego zjawiska? z góry bardzo dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Gość Mala__MI

Ja mam uczulenie na chlor - tylko u mnie to są silne łzawienie i zaczerwienienie oczu.
Krostki moga być od jakiejś alergi albo od chloru, może od jakiegos innego składnika.
A czy te krostki wyskakują jak kąpisz się w morzu albo w jeziorze?

Odnośnik do komentarza
Gość majkelajna

byłam z tym u dermatologa, to nie bardzo wiedział jak mi to wyjaśnić. skończyło się na tym, że wypisał mi jakieś specyfiki za 100zł+ i powiedział że nigdy się z tego nie wyleczę, mogę tylko łagodzić objawy...
no nic, będę musiała faktycznie wybrać się do innego dermatologa.
a o alergii na chlor myślałam, ale nie pasowały mi objawy o których czytałam.

dziękuję Wam pięknie!

Odnośnik do komentarza

Witam. Od wczoraj zauważyłam u siebie zaczerwienienie i dosyć intensywny świąd pochwy po kąpieli. Szczególnie, kiedy polewałam się w tym miejscu prysznicem. Dzisiaj dostrzegłam bardzo bardzo niewielkie kropeczki w okolicach sromu. Dodam, że upławy są koloru mlecznego, wydaje mi się, że tak jak zawsze w tej fazie cyklu. Czy może to być drożdżyca pochwy? Bardzo się martwię, proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...