Skocz do zawartości
Forum

Kaszel, egzema i ból gardła a alergia


Gość Igs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam pewien problem. Od września już męczy mnie uciążliwy kaszel. Lekarz podejrzewał zapalenie oskrzeli. Amoksycylina jednak nie pomogła i po ok 1,5 miesiąca poźniej została podana mi penicylina w zastrzykach. POMOGŁO... na około miesiąc miałam spokój... Kaszel pojawił się znowu. Pojechałam na urlop do Polski- obecnie mieszkam w Hiszpanii- zrobiłam prześwietlenie płuc, bo szczerze mówiąc przestraszyłam sie. Zdjęcie nic nie wykazało- czysto a kaszel nie ustępował. udałam sie do lekarza, do którego chodziłam już jako dziecko, przesłuchał płuca(czysto). Stwiedził, że TO COŚ siedzi w gardle i nie jest wykluczone, ze to alergia albo i astma i poradził, żeby udać się na testy na alergię. Przepisał mi Asmenol oraz Miflonide. POMOGŁO. ale leki juz się skończyły. Poszłam dziś do mojego hiszpańskiego lekarza i przepisał mi.... Amoksycyline!!!! Nie mam zamiaru tego nawet kupować. Do tego wszystkiego pojawily mi się zmiany skórne : egzemy, które mam już od dziecka jak i ból gadrła zresztą oraz jakby podskórne bąble (dosyć bolesne).
Moje pytanie jest takie: czy jest możliwość, że mam na coś alergie i nieświadomie żyje, i szczerze mówiąc, męczę się z tymi objawami od długiego juz czasu i nic o tym nie wiem? Umówię się na prywatną wizytę u alergologa jednak wcześniej pytam o Waszą opinie. Co o tym wszystkim sądzicie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...