Skocz do zawartości
Forum

Krew w stolcu po zapaleniu kłębuszków nerkowych


Gość Dia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Moze zaczne od poczatku.
Miesiac temu mialam bole lewej strony podbrzusza. Dosc ostro mi sie przelewalo w jelotach.
Zrobilam sobie badanie moczu i okazalo sie, ze mam infekcje drog moczowych.
Dostalam Furagin, zaczalam zazywac. Po kilku dniach zaczely mnie bolec plecy, dalej podbrzusze i zaczalam miec mdlosci dosc silne, ktore trwaly okolo tygodnia. Bez wymiotow.

Po 10 dniach zrobilam sobie ponownie badanie moczu, pokazalo sie w nim bialko 0,14 oraz 1-3 krwinek czerwonych,biliburina-malo
Lekarz stwierdzil, ze to zapalenie klebuszkow nerwowych i stad te nudnosci, bole podbrzusza. Dostalam Nolicin na 10 dni.
W tym czasie zrobilam sobie USG jamy brzusznej, wszystko ok, jedynie co to wyszlo, iz mam rozdete jelito, to samo mi powiedziala ginekolog po USG dopochwowym.

Zaczalam zazywac Nolicin. Bole brzucha sie zmniejszyly, niestety po antybiotyku dostalam grzybicy pochwy. Jesli chodzi o stolec, jest luzny, nie mam zaparc. Czasami kluje w boku i nieraz czuje bol w plecach.
Stolec ma kolor zolty. Wczoraj zauwazylam, iz ma pasma krwi czerwonej, ale nie na zewnatrz ale w srodku stolca.
Dzisiaj stolec byl dosc cienk. Nie olowkowany, ale cienki i dalej z pasmami krw.

Okropnie sie boje, ze mam objawy raka.
Nolicin skonczylam w sobote,jutro ide na ponowne badania moczu, kalu, kreatyniny, i wszelkie badania na watrobe.
Najbardziej sie martwie skad ta krew sie znalazla. I ze ona jest w srodku stolca, pasmami, a nie na papierze, nie wodnista.

Mam 31 lat, w mojej rodzinie nie bylo Raka jelita gruboego.
Acha, zapomnialam dodac, ze czasami boli mnie lewa strona po ucisku a dokladnie na skos od pempka, blizej lewego bolu. Nie zawsze, zalezy od ulozenia ciala, a sa chwile kiedy nie czuje zadnego bolu i nudnosci calkowicie ustaly.

Podstawowa morfologia wyszla ok.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...