Skocz do zawartości
Forum

Wymioty i zawroty głowy po wyjeździe do Holandii


Gość ania24.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem, z którym nie wiem jak można sobie poradzić.
Gdy wyjechałam do Holandii do Pracy przez pierwszy tydzień czułam się fatalnie. Ciągle wymiotowałam, miałam zawroty głowy, źle się czułam to było straszne. Nic nie pomagało, nie nie mogłam jeść bo ciągle wymiotowałam, żadne tabletki i herbatki nie pomagały. Jednak po tygodniu objawy przeszły jak ręką odjął. Co to mogło być? I jak sobie z tym radzić? Bo znowu jadę do Holandii i nie chcę żeby sytuacja się powtórzyła, a jak się niestety powtórzy to jak sobie z tym radzić?
P.S.Powiem jeszcze że po powrocie do Polski w pierwszą noc obudziły mnie straszne zawroty głowy i to takie że sama nie mogłam wstać i iść do toalety bo nie mogłam utrzymać się na nogach i też całą noc wymiotowałam. Jednak to była tylko to jedna noc po powrocie i później wszystko było w porządku.

Odnośnik do komentarza

też tak myślałam. Tylko jak sobie z tym poradzić?. Taki tydzień złego samopoczucia i ciągłych wymiotów i zawrotów głowy bardzo męczy organizm a dodatkowo od rana do wieczora jestem w pracy dlatego też zależy mi abym się dobrze czuła bo niestety nie da się pracować...

Odnośnik do komentarza
Gość maria1000

Choroba Meniere’a przy takich samych dolegliwosciach stwierdzil to lekarz dostalam tabletki mam je jesc 3 razy na dzien (30 sztuk )jem 4 dni ale zawroty sie powtarzaja mam za 10 dni zglosic sie do lekarza nie wiem co dalej (mieszkam w hol )

Odnośnik do komentarza

To zmiana klimatu, jeśli lekarz nie stwierdzi nie truj się zbędnymi pigułami. Również byłam w pracy w Holandii i powiem Ci szczerze ze przez jeden dzień kręciło mi się w głowie ten pierwszy kluczowy. Po powrocie do Polski również tak miałam. Powiem Ci że też może trochę przez stres i świadomość że nie masz blisko rodzinki. Nie stresuj się. Jeśli niepokoi Cię Twój stan idź do lekarza. Ale moim zdaniem to nic takiego.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane długą i męcząca podróżą a także zmianą klimatu. Nie można wykluczyć psychogennego podłoża dolegliwości. Jeśli niepokojące objawy wystąpią ponownie to powinna Pani udać się do lekarza. W przypadku wymiotów należy zadbać o spożywanie płynów, gdyż łatwo można doprowadzić do odwodnienia.

Odnośnik do komentarza

zdecydowanie zmiana klimatu tak na Ciebie wplywa.Ja mieszkam 2 lata w Niemczech i nadal miewam bole glowy,a takze jestem senna.Na niektorych klimat roznie wplywa.Jak jestem w PL to mam sensacje np jelitowe(inna woda)z tymze mija bol glowy i jestem wrecz ozywiona

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...