Skocz do zawartości
Forum

Ból odbytu po seksie analnym a hemoroidy


Gość anonim009

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anonim009

Witam. Moj problem rozpoczął się niedawno, otóż postanowiliśmy z chłopakiem spróbować seksu analnego. Seks uprawialiśmy rano, przez cały dzień odczuwam lekki ból w okolicach odbytu, wydaje mi się ze przyczyną mogą byc hemoroidy, chociaz nie wiem czy to wogóle mozliwe. Stąd moje pytanie, czym może być ten dziwny objaw( wyglada jak taka mała granulka) Przy wyprużnianiu widać na papierze śladowe ilosci krwi, niewielkie ale jednak. Wiem jakie mogą być skutki seksu analnego. Czytałam na jakims forum, że ból i biegunka to dość normalne objawy jak na pierwszy taki stosunek, o mozliwości wystapienia krwi też tam wspominano. Dlatego nie było by nic dziwnego, gdyby nie owa "grudka" w odbycie. Czy to hemoroidy? Jesli nie to co to moze byc? I czy to mozliwe, że to od seksu analnego? (bo wczesniej tego nie miałam).

Odnośnik do komentarza

Moga to byc hemoroidy i raczej na pewno mialo to zwiazek z owym stosunkiem (swoja droga jak sie mozna wogole na takie cos zdecydowac, odbyt jest od wydalania zasadniczo, nie wazne ze geje to lubia-ale to juz taka moja prywatna opinia) ale jak juz sie ktos decyduje to trzeba sie do tego odpowiednio zabrac, sa na necie rozne rady od ludzi, ktorzy takie cus uprawiaja, na pewno podstawa jest rozluznienie i lubrykant, ale trzeba sie liczyc, przynajmniej na poczatku z urazami

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...