Skocz do zawartości
Forum

Problemy z zaśnięciem a bezsenność


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,
Czy da się skutecznie walczyć z bezsennością?
Dodam,że czynnie uprawiam sport,nie mam nałogów,nie piję kawy,mam normalne ciśnienie.Nie śpię albo śpię jedną,czasem pół godziny. Resztę nocy przeleżę gapiąc się w sufit bądź słuchając muzyki. Zmęczenie w ciągu dnia też nic nie daje. Ostatnio nie mam też żadnych stresów. Nie chciałabym faszerować się od razu tabletkami.

It's who I am and what I feel
My life is automatic
Up in the air, is what I breath
and it is never static.

Odnośnik do komentarza

Witam,
zadałeś/aś pytanie ,,Czy da się skutecznie walczyć z bezsenością?'' Tak, oczywiście. Pierwszy krok jaki musisz zrobić to udać się do lekarza rodzinnego, internisty, inaczej do lekarza pierwszego kontaktu, zrobić podstawowe badania, a następie to lekarz rodzinny pokieruje Cię dalej do specjalisty jeśli będzie taka potrzeba. Bardzo dobrze, że uprawiasz sport. Wykorzystuj też techniki relaksacyjne. ,,...faszerować tabletkami.'', jeżeli zajdzie taka potrzeba w leczeniu, to niestety trzeba brać odpowiednie lekarstwa. Bierz magnez+B6, zrób sobie mocną melisę, a także godzinę przed snem możesz wziąć (suplement diety) krople walerianowe, kupuje się bez recepty. Są to zioła m.in. waleriana (nalewka z kozłka lekarskiego). Nie słuchaj muzyki w nocy, ponieważ do snu człowiek musi być wyciszony. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...