Skocz do zawartości
Forum

Pozagałkowe zapalenie nerwu wzrokowego


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ma podejrzane pozagałkowe zapalenie lewego nerwu wzrokowego . Czy ktoś miał ten problem ?? Jak to się leczy ? Czy to musi oznaczać raka lub Stwardnienie rozsiane? ? Dodam że mam 15 miesięcznego syna i w ciąży z nim narzekałam na lędźwiowy nie moglam leżeć na plecach i przewarac się sama na boki bo miałam uczucie pękniecia kości po urodzeniu syna przeszło momentalnie i teraz znowu się nawraca , rok temu poszłam na długi spacer i na drudzi dzien zaczyły mi drętwieć stopy byłam u neurologa to powiedział że mam przepukline lędzwiową , po około 2 tygoniach mi przeszło. Nie dawno miałam znowu ale już poszło mi na cale krocze i nogi i lewą rękę, do dziś jak schylam głowe drętwieje mi lewa ręka i lewa noga , na rezonans magnetyczny na lędźwiowy mam dopiero na maj , Dziś byłam w szpitalu u okulisty bo od 4 dni nie widze na lewe oko i kierują mnie na rezonans magnetyczny glowy bo oko mam zdrowe ale nie wiem kiedy bede miala termin napisano ze pilne więc może będę miala szczęscie i szybko mnie przyjmą

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...