Skocz do zawartości
Forum

Ból i niedowład nogi przy kompresyjnym złamaniu trzonu kręgu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie mam pewien problem mama po zrobieniu zdjęcia kręgosłupa dostała taki opis:
LORDOZA LĘDŹWIOWA ZACHOWANA. KOMPRESYJNE ZŁAMANIE TRZONU L1. ZMIANY ZWYRODNIENIOWE NA PRZEDNICH I BOCZNYCH KRAWĘDZIACHTRZONÓW. OBNIŻENIE WYSOKOŚCI PRZESTRZENIA MK TH12/L1 I L1/2 . Lekarz ortopeda stwierdził że złamanie nie duże i że mama powinna leżeć w domu . Niestety od zrobienia zdjęcia czyli 24.01.2013r. do dnia dzisiejszego mama leży i krzyczy z bólu co jakiś czas , sama nie może się nawet podnieść o pójściu do toalety nie wspomnę bo ma niedowład lewej nogi , prawa była dwa lata temu operowana dokładnie wstawianie endoprotezy po złamaniu szyjki kości udowej i ta jest władna lecz lewa wcale. Nie wiemy co robić czy dzwonić po pogotowie aby pomogli zabrać ją do szpitala czy czekać może będzie lepiej bo to normalne . Bardzo proszę o pomoc całe noce nie śpię bo ona nie może zbyt długo leżeć przy siedzeniu jedno i to samo. Edyta

Odnośnik do komentarza

dzwoniłam przyjechali i nie wzieli a mama już ma prawie całkowity niedowład lewej nogi lewej ręki i już coś się dzieje z lewym okiem i kątem ust . Nie wiem już co robić przyjechali i stwierdzili że to normalne a mama krzyczy w niebo głosy płacze całe noce ruszyć się jej nie da bo ma taki ból nie wiem co robić jest blada i wygląda jak śmierć .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...