Skocz do zawartości
Forum

Długotrwały ból gardła i grzybica penisa a zakażenie wirusem HIV


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
na początku maja roku 2012 mialek kontakt z prostytutka we francji,po czym w trakcie stosunku sciagneła mi prezerwatywe.. robilem sobie 2 razy test na hiv ii wynik wyszedl ujemny, chociaz mam jakies takie dolwgliwosci podobne do zakazenia tym wirusem;/ troche sie obawiam tego. czy moge byc dalej chory? zrobic jeszcze jeden test?.. gardlo boli mnie juz dluzszy czas bo to od jaki 3/4 miesiecy i nie moze przestac;/ i mam grzybice na penisie najprawdopodobniej.bylem u dermatologa to przepisal mi masc jakas aale nie zauwazam polepszenia.. na co moglbym zrobic sobie jakies testy lub wymaz??

Odnośnik do komentarza

testy robiłem po 4 i po 7 miesiacach i wyszly negatywnie, ale czy mogą byc one wiarygodne? normalnie juz mi przychodzo do głowy mysli samobojcze..boje sie tego a najgorsze je to ze moglem zarazic tym moją dziewczyne..:(.. robilem juz wymaz z gardła ii wyszło ze mam gronkowca..lekarz przepisał mi antybiotyk (biseptol), stosowaalem go 7dni po czym udalem sie do lekarza bo mi to nie przeszlo;/ wyslal mnie do laryngologa to on powiedzial mi ze gardlem sie nie zajmuje i tyle..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...