Skocz do zawartości
Forum

Krew podczas wypróżniania się i ból podbrzusza podczas ćwiczeń


Gość awqwq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Przez wzgląd na depresję, nie dbałem w ogóle o swoje zdrowie i teraz postanowiłem zebrać szereg problemów, które przez lata doświadczyłem i które eskalowały, bądź niepokojąco długo się utrzymywały. Przez parę lat na papierze toaletowym pojawiała się krew - teraz jest jej coraz więcej i coraz częściej. Po drugie, czuję w okolicach miednicy dziwny ból, który chociażby uniemożliwia mi robienie brzuszków. Problem pojawił się około 8 miesięcy temu. Po wysiłku fizycznym, wyjątkowo mocno odczuwam coś w deseń zakwasów w tej części ciała. Mam wrażenie, że pojawiła się tam być może z kształtu przypominająca kulkę konsystencja. Na przestrzeni 2-3 lat, miałem 3 razy ropnia w okolicach nóg - do dzisiaj moja skóra na łydkach ma tendencje do dziwnego swędzenia. Zaniknął jeden problem - kiedyś odczuwałem z różną intensywnością ból w okolicach miednicy, krótki i bardzo intensywny, przeszywający wręcz całe ciało - momentami wywołujący gwałtowne reakcje, jakbym miał zaraz podskoczyć z bólu. Około 3 lata temu miałem zapalenie woreczka łzowego. Na przestrzeni lat, wyniki wielu badań krwi były w każdej kategorii w normie - ogólnie zaskakująco dobre, bezmiennie. Z góry dziękuję, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

@awqwq, powodów może być sporo.
Problemy z jelitem grubym,
Problemy z hemoroidami, problemu z żołądkiem,
I pewnie wiele innych. Bez konsulatacji lekarskiej nie dasz rady.
Masz dwa wyjścia,
- państwowo do lekarza pierwszego kontaktu i on pokieruje, lub
- prywatnie do gastrologa
Przepuklina w zależności od umiejscowienia, pachwinowa lub brzuszna, charakteryzuje się tym, że pojawia się kulka lub kula w pachwinie lub w dolnych partiach brzucha.
To tyle, jak na mój nie medyczny łeb.
Aby przyspieszyć diagnostykę, zrób badanie kału na obecność krwi uatajonej. Badanie nie jest drogie, należy go powtórzyć trzy razy, dzień po dniu. Ważne aby w tym okresie nie jeść mięsa lub znacznie je ograniczyć. Mięso w diecie może zaburzyć wynik badań.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...