Skocz do zawartości
Forum

Mrowienie i drętwienie twarzy, zimne dłonie i osłabienie


witzu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

31.12.2012 trafilem na izbe przyjec z : dretwieniem nog ,rak ,twarzy ,bolalo mnie serce ledwo co chodzilem i czulem sie jkabym zchodzil z tego swiata.W szpitalu mialem takie wyniki (podaje te nieprawidlowe lub wysokie): Glukoza w surowicy 7,3 ,Mocznik w surowicy 7,1 ,WBC 10,5 ,RDW 40,2 , NT-proBNP 34 , potas w surowicy ,3,5, Troponina 4,99

Dostalem kroplowki : 500 ml 0,9% Nacl z 40 MEQK+
Potem bralem 10 dni Kalipoz 2 x dziennie

Zaznaczam ze ok ok listopada bralem rozne leki bo nie moglem sie wyleczyc przez ok 5-6 tyg.

Dwa dni wczesniej pilem alkohol ok 0,4 trunku 40 %

Po kroplowce w miare przeszlo i dochodzilem do siebie ( choc na 2 dzien mialem straszne zejscie) ale doszedlem do siebie.

Badanie krwi : 7.01.2013 jak bralem potas : 4,84
Badanie krwi : 21.01.2013 jak przestalem : 3,82

NAstepnie dnia 14.02.2013 znowu trafilem do szpitala z podobnymi objawami troche slabszymi(zwrocilem tez uwage na to ze jakby zylki mi na rekach powychodzily takie niebieskie i cienki na dloniach) :

Wyniki badan ( to co bylo nie tak ) :

WBC : 11,4
Potas w surowicy : 4,7

Mialem bardzo gesta krew - nie mogli mi pobrac juz 2 razy.I babka od pobierania mowila ze mam twarde i chyba cienkie zyly.

Przed wczoraj bylem u lekarza 1 kontaktu i powiedzial co w stylu ze wysokie WBC powoduje jakis rozklad bialek i potas sie wydziela wiec kazala mi brac potas i magnez z b6.Troche sie obawiam o potas bo jak to nie to to bede mial hiperkaliemie.

Kazala zrobic wczoraj Morfologie,Ob ,Rozmaz manualny i cos jeszcze.

Ja nadal mam mrowienia na twarzy(czy dretwienia)mam czasem zimnie rece i dlonie,czasem normalne ,nie czuje sie na silach.

Troche spaceruje.

Dodam ze od listopada do polowy grudnia bylem przeziebiony i nie moglem sie wyleczyc , bylem u 3 lekarzy i bralem rozne tabciny,gripexy,apapy,i inne cholerstwa chyba przez miesac.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...