Skocz do zawartości
Forum

Próba krzyżowa a HIV


Gość Paatii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Mam pp-ytanie odnosnie proby krzyzowej.
Jezeli oddawalam krew na probe krzyzowa dla mojej coreczki to czy byla ona dobrze przebadana? aby wykluczyc wszelkie moje choroby ? a w tym rowniez hiv? pytam bo robilam kiedys tatuaz u znajomego ktory robil to u siebie w domu i teraz nie jestem pewna czy wszytsko bylo wysterylizowane i boje sie ze moglo dosc do zakazenia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Mała__Mi

oj to wierz mi ta krew została przebadana pod każdym możliwym kierunkiem. Bo ona musi być czysta, zgodna a jeszcze w przypadku tak małego dzieciątka to na pewno bardzo dobrze ją przebadali. Moim zdaniem możesz być spokojna, jesli cokolwiek byłoby źle to by nie przyjeli tej krwi

Odnośnik do komentarza

Na pewno daliby mi znac,ale czy na pewno jest badana pod tym katem,skoro moja krew nie jest podawana mojej corce tylko mieszaja ja z krwia dawcy i mojego dziecka i sprawdzaja zgodnosc...aaa z reszta cholera wie jak to wszytsko wyglada.. ;/

Odnośnik do komentarza
Gość Olga6346

Pewnie oddałaś krew przed operacją,bo ileś tam osób wymagają,żeby oddało .Nie martw się,Twoja córka nie dostanie krwi tych osób,które dla niej oddały,ale tę ,którą aktualnie dysponuje szpital.A wasza krew,to po prostu uzupełnienie dla szpitala:)

Odnośnik do komentarza
Gość Mala__Mi

Olga ale czego ona ma się bać..... krew w szpitalu jest sprawdzana pod wszelkimi względami nikt nie poda krwi która jest niezbadana...bo nikt nie weźmie odpowiedzialności za ewentualne choroby przeniesione z krwią...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...