Skocz do zawartości
Forum

Uderzenia gorąca, nadmierna potliwość i nadmierna senność


Gość michallachim

Rekomendowane odpowiedzi

Gość michallachim

witam

mam 22 lata od dłuższego czasu ( do kilku lat )
borykam się z problemami zdrowotnymi , być może nie jest to coś poważnego ale znacznie utrudnia życie codzienne . Objawy są następujące ,
strzały gorąca , jeśli zmienia się temperatura otoczenia robi mi się blyskaiwcznie gorąco , dosłownie wszedzie , zima nie potrzebuje kurtki , często chodzę tylko w koszulce podczas gdy dookoła wszystkim jest zimno , w swoim pokoju mam stale zakręcony grzejnik i uchylone okno nawet przy dużych mrozach , często towarzyszy temu nadmierna potliwość , z tego powodu musiałem zrezygnować z różnych imprez towarzyskich czy odwiedzin znajomych gdyż bardzo źle się czuje w kazdym innym miejscu niz pokój gdzie jest otwrte okno i zakręcony grzejnik , no i na zaewnątrz też się czuje dobrze ale tam jest wszystkim zimno .
Nadmierna senność , praktycznie cały dzień chce mi się spać , w pracy mógłbym zasnąć dosłownie w kazdym miejscu , a w nocy nie mogę spać , natłok mysli które często nie mogę poskładać w jedną całość , swędzenie różnych miejscach na ciele , drobne krostki pojawiające się i znikające w różnych miejscach , momentami staję się bardzo nerwowy , mam huśtawki nastroi , moje serce często bardzo szybko bije , twarz często szczególnie w okolicach oczu "puchnie" . Nie wiem czy to wszystko ale w tej chwili tyle przychodzi mi na myśl . Liczę na waszą pomoc
Michał

Odnośnik do komentarza

Milka
Witam,
Numer GG i mail zostały usunięte, ponieważ umieszczanie na forum danych osobowych jest niezgodne z zasadami forum.
Pozdrawiam
Moderator

To bardzo źle że usunięte, bo mam takie same objawy jak autor postu i mimo że bym chciał to nie mam jak się z nim skontaktować. Może dobrym pomysłem byłoby zmienić zasady forum? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

BoneyM
Milka
Witam,
Numer GG i mail zostały usunięte, ponieważ umieszczanie na forum danych osobowych jest niezgodne z zasadami forum.
Pozdrawiam
Moderator

To bardzo źle że usunięte, bo mam takie same objawy jak autor postu i mimo że bym chciał to nie mam jak się z nim skontaktować. Może dobrym pomysłem byłoby zmienić zasady forum? Pozdrawiam

Witam,
Jeżeli chcesz się skontaktować z daną osobą, możesz to zrobić przez wiadomości prywatne. Wiadomość prywatną możemy wysłać klikając na ikonkę kopertki umieszczonej tuż przy nicku po prawej stronie. Informacja o dostaniu wiadomości prywatnej będzie wyświetlana w postaci czerwone, skaczącej koperty w prawy górnym rogu przy przycisku Wiadomości oraz jej odbiorca zostanie o tym poinformowany drogą mailową.
Pozdrawiam
Moderator

Pozdrawiam
Moderator

Odnośnik do komentarza

Milka
BoneyM
Milka
Witam,
Numer GG i mail zostały usunięte, ponieważ umieszczanie na forum danych osobowych jest niezgodne z zasadami forum.
Pozdrawiam
Moderator

To bardzo źle że usunięte, bo mam takie same objawy jak autor postu i mimo że bym chciał to nie mam jak się z nim skontaktować. Może dobrym pomysłem byłoby zmienić zasady forum? Pozdrawiam

Witam,
Jeżeli chcesz się skontaktować z daną osobą, możesz to zrobić przez wiadomości prywatne. Wiadomość prywatną możemy wysłać klikając na ikonkę kopertki umieszczonej tuż przy nicku po prawej stronie. Informacja o dostaniu wiadomości prywatnej będzie wyświetlana w postaci czerwone, skaczącej koperty w prawy górnym rogu przy przycisku Wiadomości oraz jej odbiorca zostanie o tym poinformowany drogą mailową.
Pozdrawiam
Moderator

Wiem o tym że dzięki kopercie można wysłać wiadomość, ale niestety autor postu nie zarejestrował się na stronie z tego co widać i wiadomości prywatnej nie mozna do niego wysłać. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...