Skocz do zawartości
Forum

Zgrzytanie zębami i przygryzanie języka w czasie snu


Gość Zimna

Rekomendowane odpowiedzi

Co noc "zgrzytam zębami"- wiem to od innych i wiem to też wtedy, kiedy mnie to budzi, bo.. przygryzam sobie język ( jego czubek). Wiem, że to śmiesznie brzmi, ale to jest dla mnie bardzo bolesne i nie wiem jak to powstrzymać :(
Budzę się nagle z ogromnym bólem jakby ktoś mi wbił gwóźdź w czubek języka młotkiem.
Powtarza się to bardzo często.
Jak temu zaradzić?

Odnośnik do komentarza
Gość asiasiasia

no właśnie,patrz wyżej ,zgrzytanie zebami to objaw posiadania jakiegos lokatora w sobie ,jednak nie zawsze badanie na pasozyty przynosi pozadane efekty nawet jesli by sie robilo je codzien bo nie kazde paskudztwo w badaniach wychodzi

Odnośnik do komentarza
Gość asiasiasia

hehe no poprostu wez probke kalu zanies do laboratorium i powiedz ze chcesz zrobic badanie na obecnosc pasozytow i jaj ,a jesli chodzi o Volla jest to badanie ktore skutecznie pozwala ocenic stan organizmu ,wykryc choroby i skutecznie leczyc

Odnośnik do komentarza

Witam!
Jedna z przyczyn szczękościsku podczas snu może być zakażenie pasożytnicze. W celu wykluczenia tej przyczyny konieczne jest zbadanie kału na obecność pasożytów. Inną przyczyną może być nadmierne napięcie mięśni żwaczy. Często tego typu objawy występują na podłożu psychogennym. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, który zajmie się diagnostyką problemu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...