Skocz do zawartości
Forum

Ból i swędzenie odbytu


Gość Gorn

Rekomendowane odpowiedzi

Od długiego czasu swędział mnie odbyt. Myślałem że może to ma związek z higieną bądź pasożytami, lecz trzymałem higienę. Postanowiłem myć odbyt jak tylko zaczynał mnie swędzieć co rozwiązywało problem częściowo. Ostatnio jak się podcierałem zobaczyłem lekko krwawe plamki, oraz czułem już lekkie pieczenie. Wczoraj czymś się chyba zatrułem i musiałem latać do WC kilka razy w nocy. Wtedy podczas załatwiania odbyt zaczął mnie bardzo mocno piec i boleć a przy wysiłku z odbytu wyszły mi takie jakby guzki, to chyba one tak mnie piekły. Co mam zrobić żeby mi to przeszło, jest to nie do wytrzymania.[nie śpię drugą noc] Mam zamiar kupić Procto Hemolan, bo podejrzewam hemoroidy.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisane objawy mogą wskazywać na chorobę hemoroidalną. Przed zastosowaniem jakiegokolwiek leczenia warto udać się do specjalisty proktologa lub chirurga. Lekarz będzie mógł ocenić stopień zaawansowania zmian oraz dostosować odpowiednie leczenie. W przypadku wizyty refundowanej przez NFZ konieczne jest skierowanie od lekarza rodzinnego.

Odnośnik do komentarza

Witam od jakiegos czasu mam dziwne zaczerwienienia na okolo odbytu od czasu do czasu swedzi czasami zaszczypie ale glownie swedzi i wydala sie dziwny sluz ale tylko na okolo i rzadko. czytalem ze przy wyproznianiu sie jest sluz ja tego niemam tylko w okolicy. wysylam link do zdjecia.
http://ifotos.pl/zobacz/201405120_enwrqae.jpg/

na te dwie, trzy biale kropki prosze nie zwracac uwagi to pozostalosc po kremie bo probuje wszystkiego.

Prosze o rady czy jest jakas mozliwosc wyleczenia tego bez wizyty u lekarza.

Odnośnik do komentarza

Ja od kilku dobrych lat mam problem z hemoroidami i chodzę po różnych lekarzach i wypróbowałem
już masę różnych lekowa ale taki spray jak Procto-Zac pierwszy raz. Chyba wymroziło hemoroidy na dobre bo na
razie nie wracają. Więc polecam jak tylko nie możecie się tego ustrojstwa szybko pozbyć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...