Skocz do zawartości
Forum

Czy mężczyźni lekarze są bardziej delikatni?


Gość cudowna

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie macie doświadczenia z lekarzami mężczyznami czy są delikatniejsi i milsi od kobiet ? Czy mężczyźni lekarze bardziej opiekują się pacjentkami ? Czy bardziej interesują się zdrowiem pacjentki ? Czy są opekuńczy ? Czy chętniej znieczulają pacjentki np. do badań ? Pytam bo mam problemy z układem moczowy oraz cewką i muszę iść do lekarza ale niestety w urologii są tylko sami mężczyźni i boję się tam iść. Chcę wiedzieć czy taki mężczyzna doktor będzie miły i delikatniejszy niż kobieta.
Tak bardzo boję się tam iść. Marzy mi się taka idealna miła delikatna pani doktor ale w urologii to niemożliwe. Co mam zrobić. Boję się tam iść do tego urologa i boję się tam rozebrać. A mam też podejrzenie zwężonej cewki. I czy z takim problemem mogę iść do ginekologa ?

Odnośnik do komentarza
Gość Mała__MI

To jak sie lekarz Tobą opiekuje jest niezależne od płci tylko od tego jakim jest człowiekiem. Tu nie ma jakiegoś wyznacznika. Jeśli ktoś zna się na fachu, lubi pomagać ludziom to będzie delikatny a jak jest inaczej to już różnie może to być.
Nie sugeruj się tym, że jak mężczyzna to będzie delikatny bo tak niekoniecznie musi być.
U mnie w mieście np jest ginekolog- kobieta do której miałam nieprzyjemność trafić, była koszmarnie niedelikatna, potem trafiłam do mężczyzn który był świetny, delitaknty, rzeczowy i profesjonalny. Ale moja koleżanka trafiła z kolei na takiego lekarza - mężczyznę który ją badał jakby w worku z kartoflami mieszał, dziewczyna wyszła z rykiem.... Zanazła w koncu miłą panią doktor. Tu nie ma zasady

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z Malą Mi tu nie ma żadenj zasady. Nie płec stanowi o tym kto jakim lekarzem będzie. Na pewno wizyta u urologa jest nieprzyjemna i krepująca ale możesz poszukać opinii na temat lekarzy tam pracujących i wybrac tego który najbardziej Ci odpowiada

Somewhere over the rainbow
Skies are blue
And the dreams that you dare to dream
Really do come true

Odnośnik do komentarza

Najbardziej boję się rozebrać, badań i cewnikowania.
A ta przychodnia ma tylko dwóch urologów. Zdania na ich temat były podzielone; niektórzy twierdzili że to najlepsi lekarze a inni że tak se. Póki co mam w tej przychodni też innych lekarzy i są bardzo dobrzy a przychodnia naprawdę świetnie wyposażona nawet można tam wykonać jakąś operację. Mam nadzieję że skoro inni w tej przychodni są dobrzy to może oni też tacy będą. Ale jak pokonać strach ? Chociażby przed rozebraniem się.
A czy ginekolog leczy takie coś jak nietrzymanie moczu i zwężona cewka ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...