Skocz do zawartości
Forum

Podwójne widzenie po udarze mózgu


Gość ka...ir

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.....
1,5 roku temu przezylem lekki udar muzgu, podczas zdarzenie nie stracilem przytomnosci jednak mialem problem z utrzymaniem rownowagi i najwiekszy problem widzenie podwojne. Trafilem do Belgijskiego szpitala ... Mialem pytania o zazywanie narkotykow na polecenie stawalem na jednej nodz potem na drugiej na drugiej mialem nawet test na bolerioze gdyz przyznalem ze pogryzly mnie w polsce kleszcze..nic to nie dalo, po dwoch tygodniach zrobiono mi rezonans czaszki i okazalo sie ze mam na muzgu mala plamke,gdzie wystapil uraz... Udar muzgu... zaszokowalo mnie i problem byl wtym ze przez dwa tygodnie widzialem podwojnie. wtym czasie wzrok zaczal sie nachodzic i zaczalem widziec normalnie jednak do dzis kiedy galki oczu kieruje wzrok wzok zaczyna sie lekko dublowac,co prawda nie przeszkadza mi to w zyci codziennym jednak jestem troche zaniepokojony gdyz minelo juz poltora roku a moj wzrok nie wrocil jeszcze w 100proc do normy,czuje to jednak nie mowie o tym lekarzowi gdyz boje sie ze moge stracic Licencje kierowcy Tira.
Bardzo prosze o odpowiedz czy istnieje mozliwosc pozostania tej lekkiej wady wzroku bezpowrotnie...Z wyrazami szacunku ...kashmir

Odnośnik do komentarza

Witam!
Istnieje prawdopodobieństwo, że opisane dolegliwości są związane z przebytym w przeszłości udarem. Nie można jednak wykluczyć innej przyczyny dolegliwości. Bezwzględnie powinien Pan udać się na wizytę do lekarza okulisty. Proszę pamiętać, że prowadząc pojazd przy współwystępowaniu zaburzeń widzenia stwarza Pan zagrożenie dla siebie oraz innych uczestników ruchu drogowego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...