Skocz do zawartości
Forum

Bóle w klatce piersiowej i zawroty głowy


Gość malolata

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam pewien duży problem. Mam 15 lat i jestem dziewczyną. Od długiego czasu codziennie boli mnie głowa, jest mi słabo i nieraz również miewam zawroty głowy. Pojawiają się także bóle w klatce lub kłucie całej lewej strony również z sercem. Jest to uciążliwy problem , ponieważ po przez to nie mogę wyjść na miasto lub na dwór z koleżankami ciągle siedze w domu. Badania krwi mam bardzo dobre i nic nie wskazuje na to abym była na coś chora. Mama jak również ja zastanawiałam się czy może jest to coś z nerwami ponieważ często się denerwuje lub na tle psychologicznym. Nie wiem co robić pomocy.

Odnośnik do komentarza

po pierwsze moim zdaniem powinnaś zrobić ekg i badanie holerowskie aby ustalić przyczynę tych bóli w klatce piersiowej. Po drugie jezlei tak się denerwujesz to spróbuj pić melise. Ona działa uspokajająco i może Ci pomoże jakoś się uspokoić.

Odnośnik do komentarza

Witam!
W pierwszej kolejności należy wykluczyć organiczne podłoże dolegliwości. Bóle mogą być spowodowane problemami z sercem, czy zaburzeniami obwodowego układu nerwowego. Istnieje prawdopodobieństwo, że dolegliwości występują na podłożu psychogennym. Powinnaś udać się z mamą do lekarza rodzinnego, który wystawi skierowanie do odpowiedniego specjalisty.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...