Skocz do zawartości
Forum

Badanie EEG


Gość Bezsenna123

Rekomendowane odpowiedzi

To badanie najczęściej jest wykonywane u pacjentów z napadami padaczkowymi, ale także z urazami czaszki, w czasie niektórych operacji. Jednym ze wskazań są też zaburzenia snu.
Aby wykonać to badanie na NFZ, trzeba mieć skierowanie od neurologa. Prywatnie chyba też można je wykonać, ale nie jestem pewna, czy wymagane jest wtedy skierowanie.

Odnośnik do komentarza

Pytanie rok temu stwierdzono u mnie Miastenię(opadnieńcie powiek) Badanie EMG (+) skok 28,1.W maju przechodziłam Przełom Miasteniczny byłam w szpitalu akademickim,szpital nie chciał podważyć decyzji poprzedniego szpitala,wynik był (+)zdaniem szpitala wynik był zafałszowany z powodu zażywania lekarstw na Miastenię.Mój neurolog u którego leczę się około 20 lat twierdzi że nie ma żadnej Miastenii bo pani doktor bardzo dobrze zna pielęgniarkę która robiła to badanie jest beznadziejna nie zna się na niczym i badanie było żle zrobione tak twierdzi neurolog a drugie badanie jakby była Miastenia też wyszło by (-) jak poprzednie. Bez tabletek na Miastenię żle funkcjonuję w maju próbowałam odstawić tabletki było pogorszenie.Niedawno 3 tygodnie temu wyszłam z szpitala w Katowicach byłam tam z powodu przepukliny odcinka lędżwiowego na którą dodatkowo nałożyła się Miastenia zdaniem lekarza szpitala a moja pani doktor dalej twierdzi że Miasteni nie ma bo badanie było żle zrobione przez pielęgniarkę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...