Skocz do zawartości
Forum

Krew w nosie, zmęczenie i bóle nadgarstka a nowotwór


Gość jaa92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nigdy nie byłam osobą pełną życia i prowadzącą aktywny tryb życia. Zawsze wolałam spędzać czas w domu, raczej biernie (komputer, TV, spotkania ze znajomymi). Jednak ostatnimi czasami moja bierność jest jeszcze gorsza- jestem tak zmęczona, nie mam żadnych chęci do niczego, do życia, kompletnie nic mnie nie cieszy (i nie chodzi tu że chce mi się spać, tylko bardziej coś w rodzaju usiąść i patrzeć w ścianę, godzinami tracę czas, nie robie nic twórczego, po prostu siedzę przed TV, oglądam filmy, przegladam internet i to mnie troche uspokaja). Nie przejmowałam się tym tak bardzo (jestem raczej aspołeczna, nie lubię miejsc tętniących życiem, więc to było raczej normalne), dopóki parę razy nie pojawiła się u mnie krew w nosie, żaden krwotok, po prostu przy smarkaniu skrzepy krwi. Zaczęłam szukać o tym w internecie i się przeraziłam (że to bialaczka badz inny rak). Wyczytałam też że objawem białaczki są bóle kości i właśnie po tym co wyczytałam dostałam bardzo silnych bóli kości nadgarstka- kłucie (tylko jednej ręki), jest we mnie nieopisany lęk (jest on również bardzo silny, jeszcze nigdy w życiu tak się nie "stresowałam", "bałam" z niewiadomego powodu), strasznie boje się choroby (w rodzinie właśnie jedna osoba choruje na poważny nowotwór). Nie wiem na ile moje objawy wywołane są psychiką (może to jakieś zaburzenie somatomorficzne?) a na ile to rzeczywiste objawy groźnej choroby. Proszę o pomoc gdzie udać się do lekarza, jakie wyniki zrobić? Zupełnie nie mam pojęcia gdzie szukać pomocy- mam 20 lat i dość nadopiekuńczych rodziców, którzy gdy zachodziła konieczność załatwiali za mnie lekarza itd., teraz nie chcę by sie dowiedzieli, będą się niepotrzebnie zamartwiać

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...