Skocz do zawartości
Forum

Silne bóle głowy, bezsenność i osłabienie


Gość E.N.D.I.

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam 23 lata i poważny problem z właściwym funkcjonowaniem od ok roku. Mam silne bóle głowy, zaburzenia snu (koszmary, bezdech nocny, bezsenność), zachwiania równowagi, zaburzenia widzenia, osłabienie koncentracji, utracenie zdolności zapamiętywania, nadwrażliwość na silne dźwięki i światło, silne wahania nastroju w ciągu dnia (rano wyczerpanie, nudności, ok południa zmęczenie i przygnębienie, pod wieczór towarzyszy mi tzw. stan euforyczny i dobry , nieuzasadniony niczym nastrój), moja waga spadła w przeciągu miesiąca ok 6 kg i nadal spada, robiłam podstawową morfolohgię, badanie moczu i dodatkowo tarczyce, jestem po badaniu eeg i jest w porządku. przez pierwsze 2 lata studiów radziłam sobie świetnie, byłam jedną z najlepszych na roku, w tym roku, nie wiem czy zalicze półrocze. Neurolog powiedziała że to może być depresja, ale ja jestem bardzo socjalna i lubię zmiany w moim życiu, znalazłam partnera (niedawno) i planujemy wspólną przyszłość. Jestem też osobą spokojną i traktuje wszystko z przymoróżeniem oka, bo przecież nie muszę być najlepsza, a jutro też jest dzień. Proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...