Skocz do zawartości
Forum

Bolący obrzęk na kolanie po upadku


Gość Dorota W

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
jestem osoba w ciazy i przytrafilo mi sie cos dziwnego.

Dwa dni temu wywrocilam sie na sliskich schodach i rozbilam sobie kolano. No i co tam, bedzie strup, potem sie wyleczy. Ale wczoraj w nocy nie moglam spac, tylko plakalam z bolu, przez cala noc. Przejscie 3 metrow do lazienki to dla mnie koszmar, pieklo, dluga wyprawa. Dla tego po domu poruszam sie na krzesle obrotowym. Czuje sie jak wrak czlowieka, a mam jeszcze dwoje dzieci i jestem im potrzebna zdrowa.
Rankiem zaowazylam, ze dookola pokaznego strupa pojawil sie wielki, bolacy obrzek. Mam wrazenie ze to on jesr przyczyna mojego nieszczescia, a ponadto caly czas sie powieksza i puchnie.

Jestem zwolenniczka medycyny naturalnej i okladam to żyworódką pierzastą. Jednakze obawiam sie o stan mojego kolana.

Czy moglby ktos cos doradzic?

Z gory dziekuje,

Dorota

Odnośnik do komentarza

Dorotko, możesz jeszcze okadzać ziołami wychodowanymimprzez czarownice z Łysej Góry. Wcześniej jednak idż do ortopedy aby zrobił USG. nie jest wykluczone, że masz uszkodzoną łękotkę, rzepkę lub coś w tym względzie.
Jeżeli chcesz się bawić w magię to dobre efekty daje okład z liści kapusty. Okładasz bezpośrednio na skórę i zawijasz na noc folią spożywczą. Opuchlizna zejdzie ale to nie wyklucza wizyty u ortopedy.
Acha, przed przyłożeniem na kolano, kapusty nie gotuj,...:-)
Luźna łydka, główka do góry. Kolano nie naprawione, z uwagi na mechanikę którą wykonuje, samo się nie naprawi,...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...