Skocz do zawartości
Forum

Złe samopoczucie i ciągłe zmęczenie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem Paweł. Na forum jestem nowy. Zarejestrowałem się tutaj ponieważ nie wiem co mam robić z moją sytuacją. Od dłuższego czasu czuję się wymęczony. Nie pamiętam kiedy się dobrze wyspałem oraz wstałem z dobrym nastawieniem na nowy dzień. Czuję się jak 40sto latek. A mam tylko 21 lat :( Od pewnego czasu mało rzeczy mnie cieszy. Często się denerwuję i nie mogę skupić się na niczym konkretnym. Dzieję się tak odkąd przestałem chodzić na siłownie. Wcześniej byłem pozytywnie nastawiony i cieszyłem się z każdej chwili. Mam słabą samoocenę. Dni lecą mi bardzo szybko. Od roku czasu mam dziewczynę. Bardzo ją kocham. Lecz przez te moje humorki związek troszkę cierpi. Od nie dawna mam nawet małe problemy z seksem - co mnie dobija totalnie. Jeszcze nie dawno kochałem się z dziewczyną 4razy pod rząd i chciałem jeszcze:) lecz to minęło. Co najlepsze że moja dziewczyna jest taka seksowna i strasznie mnie podnieca. Chcę spędzić z nią resztę życia. Co mam zrobić? gdzie się zgłosić? do lekarza? on pomoże?
Dodam jeszcze że ostatnio zacząłem chodzić na basen i biegać oraz odżywiam się zdrowo. Lecz czuję, że z moim organizmem jest coś nie tak i czegoś mi brakuję lub jestem chory:( strasznie dobija mnie ta cała sytuacja bo jeszcze nie dawno czułem się całkiem inaczej.

Moje objawy w skrócie:
senność, nie wysypianie się, częste zmęczenie, brak zadowolenia z pasji, nerwy. Dużo jem i nie tyję, czuję się chudy i zmarnowany.

Sam nie wiem co mam robić :(

Odnośnik do komentarza

Objawy któe opisujesz mogą być związane z brakiem magnezu w Twoim organizmie. Piszesz, że chodziłeś na siłownię, chodzisz na basen. Osoby intensywnie uprawiające sport są narażone na utratę magnezu a to powoduje brak energii, rozkojarzenie, senność. Kup soebie jakiś preprat z magenzem- ja osobiście polecam syrop Magsolvit B6 (jest to lek ale bez recepty). Trzymam kciuki, żeby objawy minęły i wszystko wróciło do normy. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Badania zrobię dopiero w następnym tygodniu bo do piątku nie mam ubezpieczenia zdrowotnego. I wtedy się okażę czy wszystko jest ok. Na pewno zbadam tarczycę. Te problemy mam już od dłuższego czasu, już dobija mnie to wszystko.
I też problemy z seksem w wieku 21 mnie dobijają. Bo skoro mam teraz z tym problemy to co dopiero za 10-20 lat ;/ . Chciałbym żeby wszystko wróciło do normy.

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem wyniki. Większość jest bardzo dobra:) Wypiszę tutaj te wyniki które mam zaniżone lub zawyżone. Może podpowiecie mi coś zanim pójdę z tymi wynikami do lekarza. a więc :
Morfologia krwi:
-NEUT 40.4% (45-70)
-MONO 12,2% (0.0-12.0)

Jonogram:
-Chlorki w surowicy: 97,8 mmol/l (98.0-106.0)
Potas : 5,77 mmol/l (3.30-5.10)

I tutaj wynik który mnie trochę martwi , chodzi o tarczycę .
Immunochemia :
TSH 5.18 mU/l (0,27-4.20)

Podpowiecie mi czy wynik tarczycy jest dużo za wysoki ?

Odnośnik do komentarza

Z wynikami jestem zarejestrowany do lekarza na środę dopiero. Więc wszystko będę wiedział.

Może to nie ten dział ale chciałbym napisać wam o moich sprawach erotycznych. Chodzi oto, że od 2 miesięcy nie układa mi się z dziewczyną w łóżku. Jak już wcześniej pisałem jeszcze nie dawno mogłem to robić 3-4 razy pod rząd (z przerwą jakieś 10min). Teraz jest całkiem inaczej. Nie dość, że bardzo szybko dochodzę to jeszcze mój penis zawodzi i czasem mam problem z erekcją. Strasznie się tym przejmuję bo widzę jak związek na tym cierpi. Ucierpiała także moja psychika bo po tym wszystkim czuję się strasznie niepewnie. Chcę zadowalać dziewczynę ale nie wiem co zrobić z tym wszystkim. Odkąd nie układa mi się w łózku chodzę jakiś dziwny. I wiem, że dziewczyna jest nie zadowolona ze mnie. Kocha mnie ale wiem, że długo tak nie wytrzyma bo ona też ma swoje potrzeby.

Co zrobić ?

Odnośnik do komentarza

Opisywane przez Ciebie objawy są dobrze mi znane głównie jesienią - przesilenie jesienne i wiosenne powoduje u mnie ogólne zmęczenie i brak energii do działania. wtedy sięgam po żeń szeń od olimp labs i problem zostaje rozwiązany - dostaję porządnego kopa do działania!

Odnośnik do komentarza

Wątek już trochę ma, ale widać ciągle trafiają do niego nowe osoby i w sumie nie dziwne, opisane objawy są dość częste. U mnie wiązały się one z sezonową chorobą afektywną. Warto zainteresować się tym tematem, bo to dotyka sporą część osób, a często jest nieleczone. Najczęściej stosuje się tu fototerapię, to prosta a skuteczna metoda.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...