Skocz do zawartości
Forum

Zmęczenie, senność i suchy kaszel


Gość mikar78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od listopada ciągle męczy mnie suchy kaszel, w świeta przyplatała się infekcja z 40 st gorączką, do tej pory kaszlę, dostałam kolejne leki. Zrobiłam morfologię i hormon tarczycy, wszystko w porządku. Ale jest coraz gorzej, ja ciągle śpię, w nocy po 12 godzin, po przyjściu z pracy 2-3, w pracy leci mi głowa. Nigdy nie spałam w dzień, a teraz nie moge tego opanować. Jestem ciągle zmęczona, oczy podkrążone i śpię jak zabita, a mimo to jestem zmęczona

Odnośnik do komentarza

wyniki morfologii mam w porządku, więc to nie anemia. Bardzo utrudnia mi to życie w pracy, po prostu zasypiam. Jak czuje, że oczy mi sie zamykają to staram sie wyjśc na powietrze. Po przyjściu do domu godzine jakos funkcjonuję, potem 2-3 snu, znowu godzinka bez snu i potem śpię aż do rana. Niby tyle śpie, a mam sińce pod oczami, wypadaja mi włosy, paznokcie sie łamią. Podejrzewano tarczyce, ale badanie ok. Jestem potwornie zmęczona. Mam 34 lata, prace biurową, więc zawsze to lepiej niż fizyczna. Ogólnie jestem słaba. Moja lekarka powiedziała, że nie ma pomysłu i trzeba się obserwować.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...