Skocz do zawartości
Forum

Omdlenie, gorączki i kołatanie serca


Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu zdarzyło mi się zemdleć w sklepie (było duszno, kolejki, dużo ludzi = mało powietrza). Podczas stania poczułam: nudności,pocenie się ciała, ból w klatce piersiowej, po chwili plamy przed oczami i mocny (jakby bolesne ciśnienie?) szum w uszach po chwili upadłam ale zostałam złapana. Nie uderzyłam głową w podłogę. Wróciłam do mieszkania gdzie przez resztę dnia czułam się lepiej (słabo ale lepiej). Następnego dnia męczyła mnie gorączka (nie jestem przeziębiona ani chora)brak apetytu i kołatanie serca. Gorączka opadła lecz wieczorem wróciła wraz z uczuciem osłabnięcia, już teraz czuje tylko kołatanie serca. Czy to normalne ? czy to omdleniu to jakiś szok dla organizmu i w taki sposób się zachowuje

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisane przez Panią dolegliwości są mało charakterystyczne i mogą mieć wiele przyczyn. Może być to wynik osłabienia związanego z nadchodzącą infekcją, ale także skutek anemii, chorób tarczycy czy nawet chorób ogólnoustrojowych. Jeśli objawy nie ustąpią lub nasilą się wskazana jest dokładniejsza diagnostyka, w tym badanie lekarskie i panel badań laboratoryjnych. Proszę zatem skonsultować się z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...