Skocz do zawartości
Forum

Wieloszczelinowe złamanie kości śródstopia


Gość sa...ek

Rekomendowane odpowiedzi

w wyniku wypadku samochodowego doznałem wieloszczelinowego złamania podstaw 1, 2 i 3 kości śródstopia prawego z defragmentacją i przemieszczeniem oraz zwichnięciem stawu Lisfranca skutkujących zabiegiem operacyjnym mającym na celu stabilizacje złamania za pomocą drutów K, przez 6 tygodni nosiłem gips oraz miałem w nodze druty, teraz jestem na etapie rehabilitacji, jednak wciąż lekarz nie pozwolił mi stawać na tej stopie, która w dalszym ciągu strasznie puchnie i odczuwam silny ból.
Jak długo może potrwać powrót do zdrowia i czy będą jakieś pozostałości utrudniające poruszanie sie po tym urazie..??..

Odnośnik do komentarza

Witam!
Niestety nie ma takiej możliwości, by jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie ile potrwa Pana powrót do zdrowia. Nie mam bowiem dostępu do żadnych wyników Pana badań, nie mogę Pana zbadać, co oznacza, że nie jestem w stanie ocenić aktualnego stanu Pana zdrowia. Zdecydowanie może to jednak zrobić lekarz prowadzący - to jego powinien Pan zatem o to zapytać. Do niego powinno być także skierowane pytanie o potencjalne powikłania pourazowe. Póki co proszę zaufać lekarzom i kontynuować rehabilitację.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...