Skocz do zawartości
Forum

Czerwone, łuszczące się plamki na twarzy


Gość gosc

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam podobny problem, plamy nasilają się po umyciu twarzy wodą wtedy sucha staje się skóra zaczyna się ona naprężać i plamy robią się suche i czerwone ;/
Byłam u lekarza stwierdził, że te plamy są od wątroby, jedzenie przypraw które mogły mi zaszkodzić bądź niezdrowa żywność polecił mi kupić w aptece " znamiona kukurydzy" jedną łyżkę wsypać na szklankę wody gotować w stanie wrzenia przez 5min na wolnym ogniu. Pomogło jak ręką odjął, teraz gdy plamy powracają po prostu zaparzam sobie te zioła

Odnośnik do komentarza

niestety po przeczytaniu tego stwierdzam ze mam wszystkie te same dolegliwosci co Ty, pomaga Mi jedynie masc Cutivate ale to na sterydach pozniej plamy znow wracaja :( niewiem co robic, Make up nie zakrywa a pogarsza, puder zbiera sie w jednym miejsciu i bardziej to widac w dodatku ta lejaca sie maz ;/masakra jesli znalazlas jakies wkoncu rozwiazanie tego problemu, prosze napisz Mi,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam też mam ten problem u mnie na dodatek pokazywały się jeszcze na torsie ale ustały, jak czytam pani doktor nic nowego nie podpowiedziała tylko tyle co by nadal nabijać kasę w prywatnych gabinetach też byłem u 3 czy 4 lekarzy i co tylko jakieś nowości z aptek każda recepta to 100 w plecy owszem pomagało tak samo jak i kremy nawilżające- żenada a może by się jakiś zainteresował porobił jakieś badania nie tylko skasować za wizytę i nic poza teraz eksperymentuje na maściach ziołowych jak wyleczę to napisze na wszystkich forach co mają ludzie ten sam problem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Mam dokładnie to samo różowe/czerwone plamy na policzkach i skroniach i ten sam scenariusz... 1. Dermatolog (100zł za wizytę) stwierdził cerę naczynkową, przepisał 2 maści i krem z filtrem (??) leczenie bez żadnego rezultatu. 2. Dermatolog (100zł za wizytę) w sumie nic nie stwierdził, powiedział tylko żeby smarować jakąś maścią zrobioną w aptece - maść wykupiona - 3 miesiące stosowania - leczenie bez żadnego rezultatu. Też mam wrażenie, że to jakieś zmiany grzybiczne, ale czy to tak trudne jest do stwierdzenia przez lekarza specjalistę co to za choroba ???

Odnośnik do komentarza

Witam --- Olej Lniany poczytajcie sobie na temat tego oleju -- ja wprowadziłam do pokarmu dla całej mojej rodziny siemię lniane tylko jej miele w młynku ze dwie łyżeczki żeby było świeżę . takie zmielone siemię daje do sałatek na kanapki itd. A czytałam na necie że olej lniany nawet jak maja łuszczyce to smarują zmiany na skórze tam gdzie jest i że to pomaga .. zycze dużo zdrówka .

http://luszczyca.info/viewtopic.php?t=1495

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...