Skocz do zawartości
Forum

Interpretacja wyniku badania na czas krwawienia


sjlilia

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli to jest wynik krzepliwość krwi ( bo pewna nie jestem) to jego podwyższona wartość może świadczyć o tym, że masz tendencje do zakrzepów. Ale to z tym różnie bywa. Ja miałam to robione 3 razy i za kazdym razem wychodzi inna wartość

Odnośnik do komentarza

Witam!
Rozumiem, że interesuje Panią interpretacja poziomu fibrynogenu, który wynosi 4,55 g/l. Podana wartość rzeczywiście jest podwyższona w stosunku do normy. Podwyższony poziom fibrynogenu może mieć charakter:
- fizjologiczny - w czasie miesiączki, w ciąży, w podeszłym wieku, podczas gorączki.
- patologiczny - w przewlekłych schorzeniach zapalnych, po zabiegach operacyjnych, w chorobach nerek, chorobach kolagenowych czy też podczas stosowania niektórych leków, np. doustnych tabletek antykoncepcyjnych.
W celu szczegółowej interpretacji wyniku badania proszę skonsultować się z lekarzem, który zlecił wykonanie badania.

Odnośnik do komentarza

Pani doktor. Te badania zleciła mi okulistka. Dwa lata temu straciłam przytomność i upadłam na lewą stronę twarzy ( miałam przecietą lewą powiekę oka, zgoilo się na szczęście i potłuczona kość policzkową ). Po ok. dwoch tygodniach zauważyłam, że w lewym oku pojawił się jakby paproch, a obok niego jakieś cienkie rozmazane niteczki. Badanie wykazało, że cos w tym oku jest ale żadne krople i witaminy nie działają, to coś ciagle jest i jest nadal. Juz sama nie wiem, gdzie mogę znaleźć odpowiedź na pytanie co się stało. Przed tym wypadkiem moje oczy były zdrowe, a teraz...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...