Skocz do zawartości
Forum

Zatkane ucho, mrowienie policzka i ból glowy


Gość ratunkuuu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ratunkuuu

Witam, mam problem z dziwnie zatkanym uchem. Dzieje się to już długo bo ok. roku. Ucho nie jest zatkane całkowicie, w sumie normalnie słyszę, ale czuję dyskomfort bo wiem, że jest lekko zatkane i ziewanie lub przełykanie śliny nic nie daje. Laryngolog stwierdził, że nic mi nie jest i słyszę normalnie. Neurolog po przebadaniu stwierdził, że wszystko ok, nikt mi nie chce dać skierowania na jakieś badania typu eeg bo twierdzą, że to nieporzebne. Badania krwi w normie. Na dodatek od długiego czasu czasami lekko boli mnie głowa po stronie tego ucha, w jednym punkcie i boję się czy nie jest to coś poważnego. Czasem mam bardzo lekkie mrowienie policzka z tej samej strony. Nie mam omdleń, zawrotów itd. Co ważne, mam zapalenie kości w stawie mostkowo obojczykowym własnei z tej strony i ból promieniuje do szyji. Nie wiem czy to ucho czasem nie jest właśnie atakowane przez to zapalenie. Rano mam dosłownie gulę na ramieniu przy szyji, jakby mięsień był po nocce mocno naprężony i twardy, ale mój reumatolog stwierdził, że nie ma żadnego obrzęku (chociaż ja wiem że jest rano). Wczoraj przez chwilę ucho dziwnie mnie zabolało, jakby mi coś tam miało pęknąć, co mnie trochę przeraziło. Nie mam pojęcia co robić! Do kogo się teraz kierować i na jakie badania iść?? Bardzo proszę o pomoc...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...