Skocz do zawartości
Forum

Czy zaburzenia równowagi mogą być powodowane przez nerwicę? Jak postępować by nie wracały?


Gość gosc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jeden taki

temat morze ! moze cie meczyc zaburzenie rownowagi i nerwica ! dwie choroby naraz ! i to moze trwac 5 lat nawet ! zaburzebnia rownowagi biora sie z krzywego kregos. szyjnego i ciezko je wyleczyc ! do tego dochadza leki z tym zwiazane ,niepokoj co narasta na problem i czlowiek mimo ze zrobil milon badan nie wie tak naprawde co mu jest ! ja mialem 2 rezonanse , badania doplerowskie,cala morfologi , TSH i bardziej szczegolowe anty itd , itp,no wszystko ,lacznie 50 wizyt u laryngologa proba kaloryczna ,i nic. nie ma oczoplasu ,trzeba sie z tym pogodzic inaczej nie ma wyjscia .

Odnośnik do komentarza

Hej smile
Ja mam takie dziwne zaburzenia rownowagi od 7 lat mialam 3 tomografie,eeg i nic nie wyszło no i szereg innych badac wszystko ok.
Ostatnio zaczeło sie to nasilac i doszedł do tego lęk silny ! wiec poszłam prywatnie do neurologa zeby mi dał skierowanie na rezonans (na badanie trzeba czekac,wiec dopiero za miesiac mam termin)
Te zaburzenia rownowagi polegaja na tym ze,mam uczucie jakbym sie miała przewrocic(co nigdy sie nie stało)takie dziwne kołysanie na boki,szczegolnie w stresowych sytuacjach np:jak stoje w kolejce w sklepie to musze sie czegos trzymac bo mi sie wydaje ze upadne,i tez jak jest ciemno czyli po zmroku tez tak mam ale i tez nigdy nie upadłam.Wszyscy lekarze sadza ze to na tle nerwowym.Moze macie podobnie??
Pozdrawiam smile

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...