Skocz do zawartości
Forum

Czerwone bąble jak po oparzeniu na ciele


Gość jk...ys

Rekomendowane odpowiedzi

mam bardzo dziwna wysypek/uczulenie na skorze, pojawialo sie kilka dni temu kiedy wewnetrzna czesc dloni zaczela mnie swedziec i pojawiala sie czerwona plamka, nastepnego dnia wielksza ilosc czerwonych plamek/babli pojawila sie w okolicach nadgarsta, po wewnetrzenej stronie lokci i pod kolanami a takze wokolo linii pasa, jakies czerwone bable jak po oparzeniu pokrzywa pojawily sie na tulowi i udach. czy ktos wiec co to jest? mam lek antyhistaminowy ale pomaga.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisane przez Pana objawy są dość mało charakterystyczne i mogą mieć wiele przyczyn. Może być to reakcja alergiczna, reakcja polekowa, zapalenie skóry czy nawet objaw schorzeń ogólnoustrojowych. W celu określenia konkretnej przyczyny objawów konieczne jest dokładne zebranie wywiadu, pełne badanie fizykalne oraz być może także konsultacja dermatologiczna. Proszę zatem skonsultować się z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej.

Odnośnik do komentarza

Witam. Pierwsza pokrzywke dostałam w styczniu były to bardzo duze czerwone bable na całym ciele dostałam leki przeciwhistaminowe i masc i zeszło.Za jakis czas pojawiły mi sie małe czerwone krosty z babla na udach swedza i piecza smaruje przyjmuje leki i nic pojawiaja sie i znikaja ,tylko ze nie moge sie ich pozbyc na zawsze praktycznie mam je codziennie a teraz ciepło to nawet nie moge krotkich spodni ubrac. robilam testy alergiczne i alergolog stwierdził bardzo małe stezenie alergiczne na roztocza. nie chciał mnie odczulac. dzis bylam u dermatologa i nic tylko przepisał mi nastepne leki.. pije od wczoraj wapno. moze ktos mi pomoc.....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...