Skocz do zawartości
Forum

Duszności, ból głowy, bezsenność i brak koncentracji


Gość aneta8712

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aneta8712

Witam,mam 25 lat od roku borykam się z objawami duszności.Na początku dało się jeszcze z nimi żyć ale przez ostatnie miesiące jestem wykluczona z życia,nawet w domu strasznie się męczę 24h.Nie odczuwam swistów ani skurczu,po prostu mam płytki oddech i wcale nie czuje pobieranego tlenu,to straszne uczucie,jak bym wcale nie oddychała,jak by ktoś znieczulił mi drogi oddechowe.oczywiście powoduje to lawine innych dolegliwości,jak bóle głowy,bezsenność,brak koncentracji..
rtg nic nie wykazało,serce w normie(echo i holter),morfologia i pierwiastki w normie,spirometria robiłam ale nic mi nie powiedziano,po prostu wpieli do karty,alergia na roztocza ale bez wplywu podobno na taka duszność,tsh i tarczyca ok..nie wiem już co robić,jakie jeszcze badania zrobić?Lekarze muwia że jest ok,ale przecież ja wiem co czuje,i bez powodu nie męczzyła bym sie...Mam Pcos i rozhuśtane hormony np.testosteron
prosze o jakies rady
Dodam że wysycenie krwi tlenem w marcu było 95% a teraz 90%(listopad)-wynik z opuszka palca gazometria

Odnośnik do komentarza
Gość aneta8721

ja rozumiem że nerwica daje takie objawy,ale wyglądaja one inaczej,kiedyś miałam i pamiętam.duszności łapały czasem i podczas silnego zdenerwowania a nie 24h cały czas.tym bardziej że teraz objawy zaczeły sie po dwóch zapaleniach oskrzeli;(i to że płytko oddycham i się męcze po prostu widzą nawet osoby postronne...nie wiem już co o tym myśleć
Innych badań lekarze nie chca mi zlecić;(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...