Skocz do zawartości
Forum

Czy mogłem zarazić się HIV od prostytutki?


Gość Andrzej1989

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Andrzej1989

Witam mam taki problem.20 lipca kochalem sie z prostytutaka.W połowie stosunku poleciala guma wiec dokonczylem bez.Ale to doslownie minuta niecala była.Zaraz po tym poszedłem pod prysznic.Wachałem sie czy do zrobic on zas powiedziala ze jest zdrowa na 100 procent bo miesiac wczesniej badania robila.Potem wyjechalem do Niemiec.I wydaje mi się ze dotychczasowy problem był własnie przez Niemcy gdyż na przydrożnym zajezdzie dotknałem członkiem sedesu zalatwiajc potrzebe.Był to 16 sierpien.Zaraz po tym Kilka godzin minelo czulem swedzenie.Ale nie zwracalem uwagi.Dopiero 22 sirpnia obudzilem sie z serowato wydzielina i strasznym pieczeniem i swedzeniem.Jednakże kiedy sie umyłem to wszystko mineło.Ale problem zaczerwienienia napletka pozostał,bezbarwna wydzielina z cewki, i problem z naciąganiem napletka( napletek klei sie do żołedzia) pozostało do dzis.Nie wiem czy to po tym jak próbowałem sie leczyc sam po tym jak naczytałem sie na forum.Kupilem masc clotrimazolum i smarowalem 2 razy dziennie pod napletkiem.Potem suszarka raz przysuszyłem.NIe wieem czy suchosc pozostala po tym.
Zrobilem se badania na kiłe rzęsistka chlamydie drożdzaki itp na poczatku wrzesnia..Nic nie wyszlo poza klebsiello oxytoca.Z wymazu wyszło powyżej 20 leukocytów.Pan urolog po tym wypisał mi lek macmiror.Udałem sie na ponowne badanie po 4 tygodniach.Nie wyszło nic.Wynik jak njabardziej dobry.Nie ma klebsielli.Nie wiem co mam robic.Zaczerwienienie wystepuje nadal od cewki idzie do wzniesienia żołedzia.Zołądz jest jakby popękany w stanie spoczynku, a podczas wzwodu jakbym zauważał jakies czerwone krostki pod skórą i jakby ujscie cewki było opuchniete jakby opryszczka i z jednej i z drugej strony.Oczywiście podczas spoczynku problem z odprowadzeniem napletka-napletek klei sie dożołedzia.Nie wiem czy ja moze jestem juz taki przewrażliwiony i se wmawiam ze cos mam czy moze jestem naprawde zdrów.Moje pytanie brzmi- czy mogłem zarazic sie HIV? Czy to jest przez to prostytutke czy przez ten sedes? prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Gość Andrzej1989

No robilem badania wymazy w kierunku drożdżaków kiły chlamydi itp.Nie wyszlo nic poza bakterią.Ale objawy mam takie a nie inne.A jaki procent jest na to że mogę miec hiv? Boje sie zrobic badanie gdyż mmam teraz kochana dziewcxzynę.I co wtedy?

Odnośnik do komentarza

~Andrzej1989
No robilem badania wymazy w kierunku drożdżaków kiły chlamydi itp.Nie wyszlo nic poza bakterią.Ale objawy mam takie a nie inne.A jaki procent jest na to że mogę miec hiv? Boje sie zrobic badanie gdyż mmam teraz kochana dziewcxzynę.I co wtedy?

Nie musisz jej mówić, ze idziesz robić takie badania. A nawet jak się dowie to powiedz ze kiedyś szalałeś i chcesz dla pewności wiedzieć. Idź do urologa, mi sie wydaję ze to jakaś grzybica jest. I pamiętaj, ze możesz zarazić partnerkę, więc uważajcie..

Odnośnik do komentarza
Gość Andrzej1989

Wiesz kwiatuszek2, badania rbilem prywatnie w osrodku choób przenoszonych droga plciowa.I tam poprosyu wyszlo ze nie mam drożdżaków.U lekarza nie byłem na diagnozie tylko u urologa ktory powiedzial ze nic nie widzi.czyli sugerujesz zebym drugiego laboratorium poszukał?

Odnośnik do komentarza
Gość Andrzej1989

Wiesz,tu nie ma nic takiego niepokoj acego.Podczas wzwodu nic nie widac natomiast podczas spoczynku jest zaczerwienione wzniesienie żołędzia lekko.I nie raz jak jest suchy to taki caly żołądz jakby popękany wysuszony wyglądał.Jest zaczerwienione ujscie cewki ale ostatnio sie zastanawiam czy to nie od tego ze napletek go nie zakrywa do konca

Odnośnik do komentarza

Spróbuj leczenia objawowego. 3 x dziennie przepłukuj zmiany rivanolem 0,1% a na noc posmaruj maścią Bephanten (która przyspiesza gojenie i wyleczy pęknięcia). Swoją drogą możesz powtórzyć badanie krwi w kierunku WR. Już po dwóch dniach powinieneś odczuć ulgę. Z wynikami badań powinieneś udać się do dermatologa-wenrologa.
Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia

Odnośnik do komentarza
Gość Andrzej1989

"sanah" wiesz te pękniecia nie sa żywe czyli nie ma tam ranek drobnych czy też mikrą pękniec z ktorych sie cos wydobywa(krew itp).Nie wiem czy ja juz jestem przwrałiwiony czy co.Poprostu jak suchy żołądz to widac jakby był on "posiekany" taki popękany.Jak go nawilże nic nie widac

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...