Skocz do zawartości
Forum

Uszkodzenie więzadła krzyżowego i łękotki stawu kolanowego


Gość ma...bn

Rekomendowane odpowiedzi

Rozpoznanie: Uszkodzenie więzadła krzyżowego i łękotki przyśrodkowej lewego stawu kolanowego. Uszkodzenie chrząstki stawowej kłykcia przyśrodkowego kości udowej.
Zastosowano leczenie operacyjne: Artroskopowa rekonstrukcja ACL lewego kolana przeszczepem ze ścięgna ST, stabilizacja systemem position - aesculap. Usuniecie uszkodzonego fragmentu łękotki przyśrodkowej. Plastyka wcięcia międzykłykciowego.
Operacje miałem dokładnie tydzień temu i mam kilka pytan odnosnie mojego stanu. Nadal mam spuchniete udo dokladnie tuz nad kolanem tak ze nie moge do konca wyprostowac i moje pytanie czy tak powinno byc?. Boli mnie po zewnetrznej stronie nogi w okolicach kolana i uda tak jak by miesnie ciezko mi sie jakos ulozyc zeby nie czuc tego bólu, tak powinno byc?. Wczoraj musialem zrobic przeswietlenie tego kolana i musialem z racji tego troche pospacerowac, wieczorem czulem bol w łydce dokladnie w tylnej czesci pod kolanem czy tak powinno byc?. Z góry dziekuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Po pierwsze proszę zauważyć, że miał Pan wykonany zabieg operacyjny dopiero tydzień temu. Każdy zabieg wiąże się zaś ze znaczną traumatyzacją tkanek, co po zabiegu objawia się bólem i obrzękiem. Póki co nie powinien mieć Pan zatem powodów do niepokoju - proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego i zaufać mu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...