Skocz do zawartości
Forum

Czerniaki kręgosłupa u młodego mężczyzny


Gość HHHELPPP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Mój mąż pracuje fizycznie, ostatnio podczas przenoszenia ciężkiego metalowego słupa uszkodził sobie kręgosłup, a przynajmniej tak myślał. Ból nie przechodził więc dziś umówił się do lekarza. Wcześniej myśleliśmy, że wyskoczył mu dysk, a okazało się, iż ma czerniaki na kręgosłupie (z kręgów zrobiło się zapalenie i przerzuciło na korzonki, wszystko od pracy fizycznej), prawdopodobnie już dość zaawansowane. Pani doktor powiedziała, że są one normalnie wyleczalne i że trzeba zrobić rezonans magnetyczny, a tam się okaże jakie to stadium. W początkowym można wyleczyć je lekami, a jeśli są zaawansowane, to trzeba zrobić kilka zabiegów operacyjnych.
Gdy wpisuję w googlach CZERNIAKI, to wyświetlają mi się złośliwe nowotwory skóry przeważnie i się wystraszyłam. Czy mój mąż ma złośliwego raka? Czy co to jest, bo nie rozumiem? Mąż ma 26 lat. Czy jakiś specjalista może mi wytłumaczyć co to jest?

Mąż już sam nie wie czy to czerniaki tylko mówi, że coś z "czarnym" i podobno od dawna mu się to robiło.

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze każdy objaw jaki wpiszesz w google to pierwsze co ci wyskakuje to rak. Wierz mi, przerabiałam to. U mnie wychodził rak płuc jak wpisałam kaszel, a przy siniaku i obrzęku mięsak. Spokojnie.
Po drugie musicie byc optymistycznej mysli, moze Twój mąż coś przekręcił, może to jakoś inaczej nazwano. Trzeba zaufać lekarzowi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...