Skocz do zawartości
Forum

Zawroty głowy w ciemności


Gość adamwest1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jestem po badaniach rezonansowych i po pobycie w szpitalu(ponad miesiąc temu)Jest trochę lepiej mam stwierdzone zaburzenia krążenia mózgowego,mam 25 lat i zawroty głowy od jakichś 3 miesięcy.Neurolog mówi,że wystarczy brać tylko jeden lek przed snem(flunarizinum).Zawroty w dzień ustały choć nie całkowicie niestety gdy jest ograniczona widoczność mam zaburzenia równowagi czasem lekkie czasem mocniejsze,do tego do chodzą czasem drgawki gdy lerzę np.drżenie ręki lub nogi lub lekkie drżenie jednej strony ciała.Przechodzi przy zmianie pozycji lecz nie pamiętam dokładnie czy jest tak zawsze.Moje pytanie brzmi,czy te dolegliwości mogą być przez te zaburzenie krążenia czy mam drążyć dalej,dodam że jestem znerwicowany nadwrażliwy,ale nie wiem czy to wogule odgrywa jakąś rolę.Czy mam się obawiać jakiejś poważnej choroby.Badanie dna oka wyszło ok,rezonans i angio głowy bez istotnych odchyleń.Neurolog nie widzi żadnych objawów neurologicznych po kontroli,laryngolog także nic nie podejrzewa hmmm,kręgosłup szyjny z lekką wadą,lewa tętnica kręgowa wąższa od prawej,ale w normie hmm.Nadal odczuwam zawroty w ciemności wieczorami itp.mam też szum w lewym uchu.Rezonans głowy nic nie wykazał.Może ktoś wie co to może być albo w jakim kierunku mam się leczyć

Odnośnik do komentarza

No właśnie tego do końca nie jestem pewien choć dostałem już sugestie o mechanicznych zawrotach tzn.psycholog mi powiedział,że tak często o tym myśle,że mechanicznie mi się to dzieje po wejściu w ciemność.Coś jak z budzeniem się bez budzika o danej godzinie.Jednak mam co do tego wątpliwości

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...