Skocz do zawartości
Forum

Twardy penis w spoczynku


Gość pe...66

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od około roku zmagam sie z problemem twardego penisa w spoczynku. Wiąże to zjawisko osobiscie z 3 zdarzeniami: uraz podczas seksu z partnerka( trzask i przemieszczenie sie członka w okolicach kości łonowej, co skutkowało tym ze członek jest teraz mniej sabilny podczas erekcji), mocne uderzenie w penisa podczas bójki( 2 miesiące później), oraz zapalenie cewki moczowej które trwało przez kilka ładnych miesięcy. W tym momencie, a minęło około roku od pierwszego urazu ciągle mam twardego penisa w spoczynku, czasami robi sie miękki jak np rozmasuje go albo nasmaruje maścią z heparyną. Mam jakby powiększone żyły na nim, jest jakby mniejszy i trudniej mi też o erekcje. Mam wrażenie że więcej czasu potrzebuję aby uzyskac pełny wzwód, najczęsciej w ogole nie dochodzi do pełnego wzwodu. Penis podczas wzwodu wydaje sie jakis taki ciężki a osłonka biaława twarda jak drewno, mimo że nie jest on w pełnym wzwodzie. Zaznaczam, że leczyć zacząłem się na własną rękę po około pół roku, bo lekarz stwierdził że nic mi nie jest i nie chciał nawet mnie wysłuchać. Co to może być? Czy to może być priapizm? Czy moje ciała jamiste uległy już jakiemuś zwłóknieniu? Czy priapizm może w ogóle tak długo trwać? Bardzo proszę o pomoc jestem u skraju wytrzymałości.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisane dolegliwości mogą mieć podłoże pourazowe. Pański przypadek ewidentnie wymaga zbadania przez specjalistę urologa. Powinien Pan udać się do specjalisty urologa, który po zbadaniu oraz zleceniu badań dodatkowych będzie mógł postawić właściwą diagnozę. Oczywiście powinien być to inny lekarz niż podczas ostatniej wizyty.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...