Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego panicznie boję się sama zostać w domu?


Gość gosc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Strach-mnie-opiera

Dzień Dobry. Mam 11 lat. Jestem o wiele młodsza, to fakt, ale także się boję. Na początek szukam rozwiązania na komputerze patrze po stronach internetowych, i mam jeszcze grę na płycie ,,simsy 2'' więc czasem sobie pogram. Gdy zaczynam już no... płakać ze strachu, myślę że mama już wraca, lub coś.Gdy na internecie się boję, szukam już co zrobić. W pani przypadku, można sobie poczytać książkę. W moim i pani w sumie także, się można chwilę pouczyć, czytać książke, i cichutko (ale tak by było słychać) telewizję włączyć.

Odnośnik do komentarza
Gość Zuzka245

Mam 10 lat sama boje sie panicznie sama zostać w domu nawet na piec minut.Boje sie ze jakiś duch zaraz wyjdzie i bedzie chciał mnie pszestraszyc czy nawet zabrać ze sobą lub po prostu boje sie go z wyglądu i ze zrobi mi krzywdę. Proszę pomóżcie mi !!!

Odnośnik do komentarza
Gość Zuzka245

Czy ja powinnam iść do psychologa lub do lekarza mam tak od 6 lat wcześniej nie bałam sie bo nie wierzyłem w duchy a teraz wierze i sie boje. Przeczytałam trochę o duchach i wszystkie komentarze były ze istnieją a inni pisali ze nie w co ja mam wierzyć. Jedna osoba mi napisała ze zwykle nie zrobią nam krzywdy. Czy to prawda ?????

Odnośnik do komentarza
Gość Zuzka245

@~Strach-mnie-opiera: Masz 23 lata i jeszcze sie boisz a czy kiedyś byłeś sam w nocy jak byłeś młodszy jak widzisz musisz ten strach pszestraszyc jego bronią. Ja sie np. Boje duchów i to panicznie.

Odnośnik do komentarza
Gość Zuzka245

Mama ma na 6:00 rano do pracy a wychodzi o godz.5:10 sami widzicie jak miałam 9lat to mama musiała wynająć opiekunkę. A ona jest o 6:45 a jak mam do szkoły na 8:55 to jest o godz.7:10 około a wtedy boje sie bo jestem półtorej godzimy sama

Odnośnik do komentarza

mam 20 lat i od 5 miesiecy mam ten sam lęk co wy boje sie zostać sama w domu jak moi rodziców nie ma w domu to nie mogę być sama bo boje się ze ktos mi wyskoczy za drzwi lub za śrciana albo tez czuje jakby ktos mnie obserwuje jakby ktos za mna chodzil i zawsze wychodze do kogos zeby nie być samej domu a tak wczesniej uwielbialam byc sama w domu a teraz to sie boje wszystkiego to co uslysze

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...