Skocz do zawartości
Forum

Brak skuteczności leczenia parodontozy


Gość pere

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Rok temu uszkodziłem sobie dziąsło naprawiając maszynę , niestety śrubokręt był cały w rdzy i środku chwastobójczym . Po kilku dniach dziąsła zaczęły mnie swędzieć i się cofać więc stosowałem płukankę dentosept i żel sachol . Niestety ich pomoc okazała się bezskuteczna . Dentysta zalecił stosowanie miękkiej szczoteczki i dobrych past do zębów oraz polecił stosowanie metody szczotkowania zębów - masowanie ich . Już jest rok po tym wydarzeniu a dziąsła zrobiły się bardziej czerwone , napuchnięte wciąż się cofają i mam wrażenie zę zaczynają się chwiać, również boli mnie żuchwa i dziąsła mnie strasznie swędzą i cały czas mam posmak krwi w jamie ustnej . Miałem czyszczenie zębów ale to niewiele pomogło . Teraz byłem u peridontologa a on powiedział że mam brać więcej witamin a kolejna wizyta za 2 tygodnie. Ból dziąseł i zuchwy jest już bardzo mocny że nie mogę spać i to mnie stresuje . Jestem osobą bez nałogów i prowadzę w miarę zdrowe żywienie . Co mam dalej robić ? Dzisiaj po raz pierwszy od kilku lat aż płakałem z bólu. Proszę o odpowiedź .Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...