Skocz do zawartości
Forum

Miękki i elastyczny penis podczas wzwodu


Gość we...90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mój partner ma broblemy ze swoim penisem. Otóż podczas zwodu jest bardzo malutki i w dodatku bardzo elastyczny lub nawet kompletnie opada. Wkurza się, że nie może się ze mną normalnie kochać. Z tego co mi wiadomo to seks uprawiał 2 lata temu, a teraz ma 28 lat.

Odnośnik do komentarza

Witaj!
Przyczyn problemów ze wzwodem może być bardzo wiele. Możemy je podzielić na somatyczne oraz psychogenne. U młodych mężczyzn impotencja najczęściej ma podłoże psychogenne. Nie można oczywiście wykluczyć choroby somatycznej (np. problemy z prostatą, choroby naczyniowe, problemy neurologiczne). Partner powinien udać się do specjalisty urologa bądź seksuologa w celu ustalenia przyczyny dolegliwości.

Odnośnik do komentarza

mój chłopak miał podobnie nie czułam go dobrze. Chodzi na siłownie zażywa różne odżywki mówił że to może od tego. Znalazł takie tabletki z niebieskim bykiem na opakowaniu - Prosent 600 :)) wiem jak to brzmi śmiesznie trochę ale od kiedy zaczął je stosować jego członek jest naprawdę bardzo mocno ukrwiony i sztywny czuję to w dotyku jak go biorę do ręki i bardzo głęboko czuję go w sobie do tego gdy ma wytrysk jest naprawdę duże ciśnienie i więcej nasienia ma. Może ta informacja pomoże twojemu chłopakowi.

Odnośnik do komentarza

mój chłopak miał podobnie nie czułam go dobrze. Chodzi na siłownie zażywa różne odżywki mówił że to może od tego. Znalazł takie tabletki z niebieskim bykiem na opakowaniu - Prosent 600 :)) wiem jak to brzmi śmiesznie trochę ale od kiedy zaczął je stosować jego członek jest naprawdę bardzo mocno ukrwiony i sztywny czuję to w dotyku jak go biorę do ręki i bardzo głęboko czuję go w sobie do tego gdy ma wytrysk jest naprawdę duże ciśnienie i więcej nasienia ma. Może ta informacja pomoże twojemu chłopakowi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...