Skocz do zawartości
Forum

Domowe sposoby na kurzajki


Rekomendowane odpowiedzi

Z kurzajkami to różnie bywa, jedne znikają szybciej inne nie dają tak łatwo za wygraną :) U mojej córki to ciężko się je leczy. Ostatnio kupiliśmy z mężem Wartix do wymrożenia i czekamy. Minął już 7 dzień, maksymalnie za kolejne 7 dni powinna odpaść kurzajka. Poczekamy i dam znać jak już będzie okej.

Odnośnik do komentarza

Kurzajki mają to do siebie, że "lecząc" je domowymi sposobami, wracają. Przerabiałam to. W końcu, z polecenia mojej sąsiadki, zapisałam się na konsultację do przychodni. I to był strzał w dziesiątkę. P. Agnieszka wszystko dokładnie wyjaśniła, od razu umówiła na "zabieg" i od tamtej pory problem nie powtórzył się. Teraz już wiem, że takich zmian lepiej nie usuwać na własną rękę, tym bardziej w ciąży.
A przychodnię Centrum Stopy w Łodzi gorąco polecam!

Odnośnik do komentarza

Do sloiczki wlej łyżkę octu. Włóż obroną skórkę z cytryny (bez białej błonki) mocz kawałki skórki przez kilka godzin. Na noc kawałek skórki przyłożył do kurzajki i zaklęć plaster miodu i zawiń bandażem. I tak kilka razy. Uważaj ocet odparza skórę wokół kurzajki. Staraj się przykryć kurzajkę skórką z cytryny ale nie na zapas. Nawet jak się odparzy skóra to to po jakimś czasie będzie ok.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...